به گزارش هنرآنلاین، نمایش «خیابان سرزمین عجایب»  نوشته‌ زیبیله برگ و ترجمه‌ پروانه طاهری به کارگردانی مائده طهماسبی به علت همه‌گیری ویروس کرونا، به‌صورت آنلاین در پلتفرم اینستاگرام صفحه‌ «تئاتر بازها» پخش خواهد شد‌. در این اجرای آنلاین فرهاد آییش‌ به‌عنوان دراماتورژ طهماسبی را همراهی‌ می‌کند. گروه و مجموعه‌ی اجرای این نمایش می‌کوشند با افزایش روحیه نشاط در جامعه، به  همبستگی مردم برای مبارزه با این پاندمی تلخ کمک کند.

آییش، یلدا عباسی زنجانی، ایمان سلگی و بهنام شرفی گروه بازیگران این اجرا را تشکیل می‌دهند‌ و سایر عوامل گروه عبارتند‌ از امیرحسین فکری مدیر تولید، هومن معمار پناهی  تدوین‌گر، سینا کووایی طراحی و ترکیب صدا، شیدا منوچهری و یاسمن عابدیان گروه کارگردانی، امیرحسین حسینی، حمید صالحی و امیرحسین فکری تصویربرداران به‌عنوان گروه کارگردانی و فنی، فریده براتی طراح گرافیک، جواد ایزدی ساخت تیزر و امیر قالیچی و ایلیا شمس روابط عمومی و تبلیغات (تئاتربازها).

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن پخش آنلاین اجرای «خیابان سرزمین عجایب» در تاریخ 23 اردیبهشت ساعت ۲۲ به پلتفرم‌ تئاتربازها‌ در اینستاگرام به این نشانی مراجعه کنند: https://instagram.com/teatrbazhaa