به گزارش هنرآنلاین، داود نامور با اشاره به آغاز به کار عمارت نوفل‌لوشاتو در محل جدید و با رویکردی نو، از برنامه‌ریزی برای تولید تئاترهایی در سال آتی خبر داد و گفت: نخستین پروژه، «شب بیست و یکم» براساس متنی از محمود استادمحمد و به کارگردانی مهدی رضایی خواهد بود که فروردین ۱۴۰۰ به صحنه می‌رود.

نامور یادآور شد: به خاطر شناخت از کارگردان کار و ظرفیت‌های نمایش «شب بیست و یکم»، بنا بر این شد تا نخستین پروژه تولید تئاتر نوفل‌لوشاتو این اثر باشد.

مهدی رضایی هم درباره این اثر نمایشی گفت: این متن بارها از سوی کارگردان‌های مختلف اجرا شده، ولی من این نمایشنامه را یازده سال پیش زیر نظر خود محمود استادمحمد تمرین کردم که باعث شد به کشف جدیدی از لایه‌های پنهانی آن برسیم.

این کارگردان جوان تئاتر ادامه داد: این نمایشنامه قصه دو برادر معتاد به هروئین در دهه ۵۰ تهران است که پدرشان این دو را ۲۱ روز در اتاقی حبس می‌کند تا بتوانند ترک کنند و در این مدت، درگیر اتفاقات خیلی عجیب و خشنی می‌شوند.

رضایی با اشاره به تغییراتی که در گروه اجرایی این اثر از زمان شروع تمرین‌ها تاکنون داده است، گفت: با توجه به اینکه من قرار است یکی از نقش‌های اصلی را در نمایش اجرا کنم، برای اینکه لطمه‌ای به کار وارد نشود، آقای مهدی خالدی به‌عنوان کارگردان دوم به گروه اضافه شده است.

یادآور می‌شود، مهدی رضایی، میلاد کرباسی، کامران طاهری، ایمان حاج عظیمیان، مجید عراقی، احسان احمدی و برسام نوری‌اسکوئی بازیگران این اثر هستند که از سوی عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو تولید شده و قرار است فروردین ماه سال آتی روی صحنه برود.