به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، با اتمام جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، سه نمایش «غرب حقیقی»، «حاد» و «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ» در مرکز تئاتر مولوی روی صحنه می‌روند.

نمایش «غرب حقیقی» نوشته سم شپارد و کارگردانی امید سعیدپور اجرای خود را از بیست و هفتم  بهمن در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند. تهیه این نمایش که هر شب ساعت ۱۸ و به مدت زمان ۶۰ دقیقه روی صحنه می رود، بر عهده پرویز پرستویی هنرمند شناخته شده تئاتر و سینما است.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به حمیدرضا چرختاب، امید سعیدپور و شادی امیری به عنوان بازیگران این نمایش اشاره کرد.

همچنین نمایش «زندگی در لانگ شات یا مرگ در کلوز آپ » به نویسندگی محمدرضا مالکی و جواد خورشا و کارگردانی محمدرضا مالکی از بیست و هفتم بهمن در سالن کوچک تئاتر مولوی اجرای خود را آغاز و همه روزه در ساعت ۱۷ به صحنه می‌رود. در این مونولوگ نمایشی محمدرضا مالکی ایفای نقش می‌کند.

دیگر نمایشی که با رفع محدودیت‌های کرونا به صحنه می‌رود، نمایش «حاد» به نویسندگی علیرضا اجلی و کارگردانی ابراهیم عبدی بوده که با مدت زمان ۴۰ دقیقه از روز دوشنبه بیست و هفتم بهمن ساعت ۱۹ اجرای خود را در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی آغاز می‌کند. در این نمایش نیز نغمه طوسی، مصطفی عطری و محمدرضا آریان به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش‌های فوق با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی میزبان مخاطبان بوده و در روزهای شنبه نیز اجرا نخواهند داشت.

کلیه دانشجویان مراکز آموزش عالی با ارائه کارت دانشجویی معتبر می‌توانند از تخفیف ۶۰ درصدی مرکز تئاتر مولوی برای دیدن نمایش ها استفاده کنند.