به گزارش هنرآنلاین، دبیر دومین جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا گفت اثر برگزیده این رویداد در فرانسه اجرا می‌شود.

داود نامور خبر داد: در روزهای اخیر مذاکراتی با آقای جعفر مهیاری مدیر کمپانی تئاتر زندگی داشتیم که بر اساس آن قرار شد اثر برگزیده دومین جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا در فرانسه اجرا شود.

نامور ادامه داد: ایشان به منظور حمایت و تشویق دانشجویان ایرانی شرکت کننده در جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا ویژه جایزه بزرگ ناظرزاده‌کرمانی، اثر برگزیده این رویداد برای اجرا در یکی از سالن‌های حرفه‌ای فرانسه موافقت کرد.

تمدید مهلت فراخوان

مدیر عمارت نمایشی نوفل‌لوشاتو همچنین از تمدید یک هفته‌ای مهلت شرکت در فراخوان جشنواره افرا خبر داد و گفت به دلیل استقبال دانشجویان از این رویداد، علاقه‌مندان تا بیستم بهمن برای شرکت در دومین جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا فرصت دارند.

نامور همچنین یادآور شد: همچنین طی توافق‌های صورت گرفته قرار است آقای جعفر مهیاری به زودی کارگاهی را با عنوان تعادل و پرورش خلاقیت در عمارت نوفل‌لوشاتو برگزار کند. در پایان این کارگاه، اجرایی در سالن نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود که منتخبان کارگاه می‌توانند در کارگاه مشترک ایران و فرانسه شرکت کنند.

دومین دوره جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا با عنوان جایزه بزرگ استاد ناظرزاده کرمانی، در بهار ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

دبیرخانه واقع در تهران- خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، نبش تقاطع رازی، روبروی سفارت واتیکان، شماره ۱۸ است و شماره تماس آن ۶۶۹۵۲۶۰۰ است.