به گزارش هنرآنلاین، نمایشنامه کودک و نوجوان "رویای گمشده لولا" به نویسندگی نفیسه مقیم‌نژاد توسط انتشارات گیوا با تیراژ 1000 شماره منتشر و روانه‌ بازار کتاب شد. 

در خلاصه داستان این نمایشنامه آمده است: لولا شخصیت محوری قصه، غرق در بازی‌های رایانه‌ای و واقعیت فضای مجازی شده و در دو زمان واقعی و غیر واقعی قرار می‌گیرد. فضایی که میان سه فرشته محافظ با ناهنجی(موجود عجیبی که می‌خواهد او را از زندگی واقعی دور کند) کشمکش در می‌گیرد و همچنین جریان موازی لولا با خواهر و دوستانش درگیری‌های عجیبی برای او به وجود می آورد.... 

نفیسه مقیم‌نژاد کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است و از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه بازیگری، کارگردانی  نویسندگی آغاز کرده است و تاکنون نمایش‌های "شب اسرار آمیز په په" نوشته محمدرضا کوهستانی و "لولا" نوشته خود را روی صحنه برده است. وی همچنین از سال 1394 در زمینه‌ تئاتر درمانی و روان نمایشگری کودک و نوجوان مشغول به کار است.

علاقمندان می‌توانند نمایشنامه "رویاهای گمشده لولا" را از طریق کتابفروشی‌های معتبر تهیه یا با مراجعه به اپلیکیشن "طاقچه" و "کتابراه"، فایل آن را به صورت آنلاین دریافت کنند.