به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی، در پی تقاضاهای مکرر هنرمندان و ضمن تماس های شفاهی و مکتوب  برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره "هنر زنده است" با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه موافقت کرد.

بنابراین گزارش، شورای سیاستگذاری جشنواره با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات دانشگاهها و مدارس عالی و حضور در جشنواره های متعدد از سوی هنرمندان عزیز است،  با تمدید مهلت تحویل آثار تا 15 بهمن ماه موافقت کرد.

جشنواره هنر زنده است در چهاربخش: فیلم(به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر (به دبیری بهروز غریب پور)، موسیقی (به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت (به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره پذیرای تولیدات  متنوع هنرمندان جوان کشور- در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخشهای غیر رقابتی  است و برابر با فراخوان منتشر شده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان پرداخت  خواهد کرد.

نخستین دوره جشنواره آنلاین "هنر زنده است" را مؤسسه فرهنگی هنری "برداشت آخر" و مجموعه فرهنگی هنری "مربع 11" برگزار می‌‌کنند و متقاضیان جهت کسب اطلاع از جزئیات فراخوان جشنواره با شماره 09035943899 تماس بگیرند. همچنین برای دریافت اخبار جشنواره و مطالعه کامل فراخوان می‌توانند به آدرس سایت و اینستاگرام https://portal.aafestival.ir مراجعه کنند.