به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، آیین رونمایی از مجموعه دوم تئاتر "آنسو" که قرار بود روز یکشنبه 27 مهر ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شود، با اعلام تمدید تعطیلی مراکز فرهنگی هنری شهر تهران تا پایان هفته جاری به وقت دیگری موکول شد. 

 باتوجه به تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونای تهران تعطیلی مراکز محل تجمع همچون سینماها، کتابخانه‌ها، سالن‌های نمایش، آموزشگاه‌های هنری برای یک هفته دیگر تمدید شده است.

مجموعه دوم تئاتر "آنسو" از نشر "نیماژ" متشکل از چند نمایشنامه خارجی قرار بود ساعت 17 روز یکشنبه 27 مهر ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر رونمایی شود. 

"کاسپار" نوشته پیترهانتکه با ترجمه سودابه فضائلی، "پیرمرد کوتوله مضحک" اثر تادئوش کانتور با ترجمه صدرالدین زاهد، "عچق" به نویسندگی موری شیسکال با ترجمه شهرام زرگر، "حمام" اثر مایاکوفسکی با ترجمه مرضیه موسوی، "آزادی تازه و دو نمایشنامه دیگر" نوشته ویتکیه ویچ با ترجمه علی شمس عنوان نمایشنامه هایی هستند که در مجموعه دوم تئاتر "آنسو" منتشر شده اند. 

برای آگاهی و اطلاع درباره تازه ترین برنامه ها و اجراهای مجموعه تئاتر شهر به سامانه اینترنتی  www.city.theater.ir  و صفحه اینستاگرام این مجموعه به آدرس @tehran.city.theater  مراجعه کنید.