به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی طی احکامی جداگانه دکتر مهدی نصیری، شهرام احمدزاده و مازیار رشیدصالحی را به‌عنوان اعضای هیئت ارزیابی متون دومین جشنواره ملی تئاتر "سردار آسمانی" منصوب کرد.

مهدی نصیری؛ دکترای ادبیات نمایشی از آکادمی ملی علوم ارمنستان، منتقد، مدرس، نمایش‌نامه‌نویس و کارگردان تئاتر، عضو کانون جهانی منتقدان تئاتر IATC و رئیس کانون ملی منتقدان تئاتر ایران است. نگارش بیش از چهارده نمایش‌نامه و شانزده عنوان کتاب در زمینه تئاتر و همچنین کارگردانی پنج اجرا از جمله سوابق وی به‌شمار می‌رود.

شهرام احمدزاده کارشناس ارشد ادبیات نمایشی، نمایش‌نامه‌نویس و پژوهشگر است و تالیف بیش از هفتاد نمایش‌نامه، مدیریت بخش‌های مختلف چندین جشنواره و داوری در چند جشنواره ملی، استانی و منطقه‌ای را در کارنامه هنری خود دارد.

مازیار رشیدصالحی دارای مدرک فوق لیسانس کارگردانی تئاتر است. وی بازیگر، کارگردان و مدرس هنرهای نمایشی است که از سال ٧٩ فعالیت نمایشی خود را آغاز کرده‌است. بازی در نمایش‌های "خانمچه و مهتابی"، "سوفیای من"، "چهار صندوق" و کارگردانی نمایش‌های "خشم و هیاهو"، "فرار بزرگ" و "پروانه بر ناقوس" از جمله سوابق کاری وی محسوب می‌شود.