به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش "یاماها" به نویسندگی و کارگردانی کهبد تاراج از روز دوشنبه چهاردهم مهرماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

کهبد تاراج درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی گفت: نمایش "یاماها" دربرگیرنده ویژگی‌های متفاوتی است که ترجیح می‌دهم تا روز اجرا درباره آن توضیحی ندهم. اما آنچه می‌توانم اشاره کنم اینکه، اثر در قالب مونولوگ طراحی و نوشته شده که طی سه دوره زمانی بخشی از زندگی سه شخصیت را به صورت جداگانه روایت می‌کند. شخصیت‌هایی که در عین حال با یکدیگر آشنایی دارند.

وی افزود: ما در این نمایش با ادبیات طهران قدیم مواجه می‌شویم که برای تماشاگر مملو از نوستالژی‌های تلخ و شیرینی است که فکر می‌کنم با تفاوت‌هایی که در کارگردانی و ایده اجرایی ارائه دادیم می‌تواند برای یک مخاطب تئاتر دربرگیرنده ویژگی‌های قالب توجهی باشد.

نمایش "یاماها" به نویسندگی و کارگردانی کهبد تارج از روز دوشنبه چهاردهم مهر تا جمعه نهم آبان ماه با بازی پاوان افسر، لبخند بدیعی و مازیار سیدی ساعت 19 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

رضا بهرامی مدیرتولید، ماریا حاجیها طراح چهره‌پردازی، رضا خضرایی طراح نور، پگاه ترکی طراح لباس، شایان جعفرپور طراح پوستر، کهبد تاراج طراح صحنه، رضا جاویدی عکاس، امید علیزاده مواد تبلیغاتی، مینا ترکمن دستیار کارگردان، مریم نورالدینی دستیار تولید و امیر قالیچی روابط عمومی و تبلیغات دیگر عوامل اجرایی این نمایش را تشکیل می دهند.

شایان ذکر است مرحله پیش فروش بلیت نمایش "یاماها" از روز سه شنبه هشتم مهر ماه در سامانه "تیوال" آغاز می‌شود.