به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مدیر تئاتر شهر و شهردار ناحیه یک منطقه 11 تهران روز یکشنبه ششم مهر در دفتر مدیریت این مجموعه درباره مسائل محیط پیرامونی تئاتر شهر با هم گفت‌وگو کردند.

ابراهیم گله‌دارزاده مدیر مجموعه تئاتر شهر در این دیدار ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری شهردار، سایر مدیران و معاونان شهرداری منطقه 11 تهران از شهردار ناحیه یک منطقه 11 تهران خواست تا در حوزه بهسازی فضای سبز این مجموعه به‌ویژه محیط منتهی به پیاده‌راه خیابان ولیعصر (عج) و بوستان دانشجو در روزهای آینده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با اشاره به این نکته که بهسازی محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر نیازمند حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های مختلف در حوزه مدیریت شهری است به طرح نکاتی درباره نورپردازی محیط بیرونی و ارائه راهکارهایی برای خروج افراد بزهکار از فضای فرهنگی این مجموعه پرداخت.

علی‌اصغر طاهری شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه 11 تهران نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضورش در مجموعه تئاتر شهر از تلاش  مجموعه تحت مدیریت خود برای هرگونه همکاری با مجموعه تئاتر شهر در جهت بهسازی فضای بیرونی تئاتر شهر خبر داد.

شهردار ناحیه یک شهرداری منطقه 11 تهران در بخش پایانی صحبت‌های خود ضمن دیدار از محیط پیرامونی تئاتر شهر، آسیب‌های عمرانی در مجاورت مجموعه را بررسی و قول پیگیری‌های لازم در این زمینه را داد.