به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان، طبق برنامه ای که از اول مهرماه اجراهای آن آغاز و تا 20 آبان ادامه دارد؛ 23 اثر نمایشی در سه گروه صحنه‌ای، محیطی و خیابانی در تهران و استان ها به صحنه می‌روند. 

طبق جدول منتشر شده اجرای آثار نمایشی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان از اول مهر ماه 99 مصادف با چهارم صفر 1442  هجری قمری با سه اجرا "شبیه سردار"، "دمام نوازی" و "فقط بخاطر تو" در محوطه تئاتر شهر و "او می‌آید" در ایلام آغاز به کار کرده است.

در ادامه این اجراها که از استقبال قابل توجهی برخوردار بود اجرای نمایش "درعاشورا"  به کارگردانی مهدی مقیمی از شب گذشته  4 مهر مصادف با 7 صفر آغاز شد و تا 11 مهر 1442 در محوطه تئاتر شهر ادامه دارد.

در جدول اجرای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان در بازه زمانی اول  مهر  تا 20 آبان 23 اثر نمایشی آسمانی دیگر، او می آید، ایستاده چون سرو به تماشای خورشید، برقع، پولکه گردانی آذربایجان، خون رقصه، در عاشورا، دقایقی با رضا، دمام نوازی، زبان اشاره، ژنرال خورشید، سرخ او، سوگنامه، شبیه سردار، شور و شعور، فقط بخاطر تو، کابوسهایی که خواستند رویا شوند، کوچه نقاش ها، مجنون  لیلی، نجوای عزازیل، ننه سربخش، وقتی سخو می شمارد و هشت به صحنه می‌رود. 

جدول اجراهای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان به ترتیب نام نمایش‌ها به پیوست است.

 

دانلود فایل