به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، فرهاد قائمیان بازیگر شناخته‌شده سینما، تئاتر و تلویزیون، روایتگر افتخاری چهارمین شب از اجرای موسیقی نمایش"علمدار" در سوگ و رثای سردار مهر و ماه حضرت عباس (ع) است.

فرهاد قائمیان جمعه چهارم مهر با همراهی ارکستر سمفونیک تهران و گروه آوازی موسیقی نمایش "علمدار" ساخته پوریا خادم به رهبری بردیا کیارس را روایت می‌کند.

نخستین اجرای "علمدار" سه‌شنبه اول مهر ماه با روایتگری داریوش ارجمند از طریق اپلیکیشن روبیکا به نشانی go.rubika.ir/ei میزبان ده‌ها هزار نفر از تماشاگران علاقمند به این رویداد فرهنگی و خیریه بود.

علاقه‌مندان به تماشای این برنامه علاوه بر تهیه بلیت به صورت همت عالی از سایت ایران نمایش به نشانی www.irannamayesh.com می‌توانند بعد از نصب برنامه روبیکا از طریق اپلیکیشن این برنامه و عضویت در کانال "علمدار" به صورت زنده و رایگان، موسیقی نمایش "علمدار"، نوشته محمدرضا کوهستانی، طراحی حرکت: علی براتی، ویدئو آرت: پژمان زهاب‌ (مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی)، تهیه کنندگی پرویز پرستویی و کارگردانی حسین پارسایی را  تا ۶ مهر از ساعت ۲۱ تماشا کنند.

این رویداد فرهنگی و خیریه با همت بنیاد فرهنگی و هنری رودکی و مشارکت موسسه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) با اهداف خیرخواهانه تهیه و تولید شده و کلیه درآمد‌های آن صرف امور خیریه در مناطق محروم کشور به ویژه سیستان و بلوچستان می‌شود.