به گزارش هنرآنلاین، "کمی از من را ببینید" عنوان نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی امیر عبادی که از ۳۰ شهریور تا ۱۶ مهر ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان میزبان علاقه مندان است.

مهسا بان، فرزاد سهرابی، مهناز رضایی، سمن قناد، تقی علی آبادی، امیر عبادی بازیگران این نمایش هستند.

در یادداشت کارگردان آمده است: "در جوامع امروز بشری ثروت، فقر، خشونت، جنگ، محبت، دوستی، قدرت و ... وجود دارد. هر کس به دنبال نیازهایش می‌گردد. حالا نیاز می‌تواند مالی باشد یا روحی و یا عاطفی و یا قدرت و یا هر چیزی که می‌تواند وجود داشته باشد. انسان خودش راه زندگی خود را  انتخاب می‌کند ولی شرایط نیز تصمیم‌گیرنده این زندگی است تا پایان که تنها راه پایانی مرگ است. از این شروع تا پایان تاثیراتی است بنام غریزه، خانواده، فرهنگ و جامعه که نقش اصلی را دارد ولی اجبار در الویت است. اجبار نفس کشیدن."

 دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: دستیار کارگردان: پیمان صفر زاده، مدیر صحنه: امید درویش زاده، نور و صدا: داریوش ادهمی، عکاس: مونا شکری و مشاور رسانه‌ای: محمد حسین عبداللهی.

در خلاصه این نمایش آمده است: داستان موازی دو خانواده که هر کدامشان بخاطر کارهایی که می‌کنند دچار آسیب‌های اجتماعی هستند و به صورت اتفاقی با یکدیگر برخورد و دچار تغییرات اساسی می‌شوند.