به گزارش هنرآنلاین، "رویای یک نویسنده" عنوان نمایشی است که از ۱۹ شهریور اجرایش در مجموعه تئاتر دیوار چهارم آغاز شده و تا ۳۱ شهریور ساعت ۱۹:۱۵ میزبان علاقه مندان است.

"رویای یک نویسنده  داستانی است که در همه جوامع دنیا وجود دارد و پاک بودن انسانها، عشق و حتی خشونت را در این نمایش می توان دید. انسانها روح مقدسی داریم و با این قداست به اوج خواهیم رسید

در خلاصه نمایش آمده است: داستان از این قرار است که مردمان شهر ویسکوز تلاش میکردند تا قدرت را در شهر به دست بگیرند و هرکس دنبال راه حلی بود تا این که مرد غریبه ای وارد شهر شد و..‌.

عوامل این اثر هنری عبارتند از: نویسنده و کارگردان: میثم ترکمند، بازیگران: شهره اشتری، مژگان اخلاقی، مهسا بان، سیمین بهفر، علی بهمنش، میثم ترکمند، شایان حاج اسماعیلی، امید درویش زاده، مبین رستگار، علی ساکی، احمد شاهوار، معصومه عالمی، روح الله عقدایی، صدیقه مرادی و امیر عبادیب، بازیگران خردسال: محمد طاها تقی زاده، فاطمه نائینیب و باحضور علیرضا حنیفیط، طراح نور و صحنه: میثم ترکمندم و مجری نور و صدا: مرتضی داداشی، مدیر صحنه: امید درویش زاده، مدیر رسانه: محمدحسین عبداللهی و عکاس: مونا شکری.