به گزارش هنرآنلاین، نمایش "غرب حقیقی" نوشته سام شپارد که امید سعیدپور آن را کارگردانی کرده پس از دو دوره اجرای موفق در تبریز برای اجرای عمومی به تهران سفر می‌کند.

به گفته امید سعیدپور این نمایش قرار است در سالن تئاتر مستقل و در پایان فصل تابستان روی صحنه برود.

"غرب حقیقی" ماجرای فروپاشی ساختار شخصیتی و رفتاری آدم‌ها در شرایط بیرحمانه ناکامی‌های اجتماعی و افول ارزش‌های والای انسانی است. این نمایش با مواجه دو برادر با رفتارها و علایق متفاوت شروع شده و در جریان داستان، دگردیسی آنها را به نمایش می‌گذارد.

امید سعیدپور که کارشناس ارشد بازیگری است درباره این نمایش می‌گوید: "غرب حقیقی" به عنوان پروژه عملی کارشناسی ارشد من تولید شد و پس از آن در دو مرحله اجرای عموم داشت و هر بار نیز با استقبال بسیار خوب تماشاگران همراه شد."

او می‌افزاید که موفقیت این نمایش در اجرا و همراهی و تشویق دوستان هنرمند زمینه‌ای شد تا فرصت اجرا در تهران را بررسی کنیم که با سالن تئاتر مستقل به نتیجه رسیدیم و قرار است در انتهای شهریور ماه این نمایش را در معرض دید مخاطبان تهرانی قرار بدهیم.

به گفته کارگردان، تمرین و آماده‌سازی بخش‌های فنی در تهران انجام می‌شود. بازیگران و دست اندکاران این اجرا به زودی اطلاع رسانی خواهند شد.