سرویس تئاتر هنرآنلاین، "سه‌شنبه‌های لعنتی"، "کوریولانوس"، "درد و داد"، "کوکاکولا" و "بین انگشت‌های خمیده" 5 نمایشی هستند که در هفته جاری اجرای خود را در تماشاخانه‌های پایتخت آغاز کردند. به روال هر هفته مروری داریم بر نمایش‌هایی که در تالارهای نمایشی تهران به صحنه هستند:

 

مجموعه تئاترشهر

این مجموعه از اول مردادماه ساعت 19:30 میزبان نمایش "سه‌شنبه‌های لعنتی" نوشته و کار محمدمهدی خاتمی است. بازیگران این نمایش به تهیه‌کنندگی محسن زارع اشگذری؛ محسن افشار، مانلی حسین‌پور، سروش طاهری، شهرام مسعودی، اتابک نادری و نسرین نکیسا هستند.

سالن قشقایی مجموعه نیز از 29 تیرماه ساعت 19:45 پذیرای نمایش "کوکاکولا" به نویسندگی، طراحی و کارگردانی نصیر ملکی‌جو است. سیاوش چراغی‌پور و پگاه کاظمی بازیگران این نمایش هستند.

تماشاخانه سنگلج

نمایش "عجیب‌السلطنه" نوشته علی بهروزنسب و کار بهنود محمدی‌پور ساعت 19:30 در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفت و بازیگران آن فهیمه معین، مهیار احمدی، مجید اقبالی، شروین برکت، یاسمن حسینی، وحید ممیزی، نیلوفر مهاریان، امیر رئیسیان، سروین سیف، مرمر معتمدی دانا، غزال ابوذری هستند.

تالار هنر

"دنیای شگفت‌انگیز اکو و تاکو" نوشته شیما شادمانی و کار امید انصاری با بازی زینب اشرف‌زاده، سامان حیدریان، راشین رضایی، آرزو صدری، عرفان فروتن، زهره قاسمی، میثم میثاقی و نوا یوسف زاده ساعت 18 در تالار هنر اجرا می‌شود.

همچنین نمایش "افسانه پری دریایی" نوشته و کار رضا بیات ساعت 20 در این مجموعه با بازی  رضا بیات، پویا پیروزرام، فرهاد تفرشی، لیلی حسینی، نادر داهیم، راشین رضایی، فائزه سنایی، مریم کوچک خانی، سحر نعمتی، یاسر محمدی، مهیار غفاری، فائزه غفاری، حسین فرزین شاد و نفس کامران به صحنه رفته است.

تالار مولوی

نمایش "پنهان خانه پنج در" به نویسندگی حسین کیانی؛ دراماتورژی محمد امیر یاراحمدی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه ساعت 20:30 در سالن اصلی این مجموعه اجرا می‌شود و بازیگران آن کوشا ابراهیمی، مریم بهشتی، حمید باهوش، علیرضا رشیدی، مائده شهوازیان، سارا علاقمند، سارا فتحی و آیدا نوروزی هستند.

تئاتر مستقل تهران

"کوریولانوس" عنوان نمایشی نوشته احسان رضوانی و، سحر سالک با طراحی و کارگردانی مصطفی کوشکی است که از 2 مرداد ماه ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. بازیگران این نمایش  هدیه بختیاری، یزدان دارابی، سحر سالک، شکیلا سماواتی، حمید عاشوری، سحر عبدالملکی، ایمان عبدی، سهیلا کمری، محمد امین لطفی، توحید لواسانی، سحر مصباح و هانیه مقدم هستند.

همچنین نمایش "یازده جریحه روح" ساعت 21 در این تالار نمایشی به صحنه می‌رود. نویسنده و کارگردان این نمایش فرزاد امینی است و مهدی بازدار، نازنین زهرا برومند، محمد پسندیده کار، سروش حائری، آزیتا رحیمی، فرزانه فرجی، نیلوفر فولادی، مونا کریمی، کیانا کریم‌پور، مهربان کشاورزی و رضا میرجلیلی در این اثر بازی می‌کنند. این نمایش براساس یازده داستان کوتاه مجموعه "سه قطره خون" اثر جاودان صادق هدایت است.

خانه نمایش مهرگان

این تماشاخانه از اول مرداد ماه ساعت 21:15 میزبان نمایش "درد و داد" نوشته رسول یانگین و کار کامبیز نیک‌آمیز است. علیرضاحنیفی، مریم قریشی، فاطمه زمانی، آرام سلیمانی، محمد قائم مقامی و علی پیله ور در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

نمایشنامه "کله پوک‌ها" اثر نیل سایمون با ترجمه شهرام زرگر و کارگردانی ارسلان گل محمدی جمعه سوم مرداد ماه ساعت 19:30 در سالن شماره 2 این تماشاخانه اجراخوانی می‌شود. بازیگران این اجراخوانی حسین امتی، سینا سخایی، مانی نجم الدینی، بنیامین اسماعیلی، شینا دبیریان، حمیدرضا داستار، حسین محمودی، آرزو فتحی، آرا سهراب نژاد و محمدعلی شانه ای هستند.

همچنین سالن شماره یک این مجموعه جمعه سوم مرداد ماه ساعت 18:30 پذیرای اجراخوانی "پزشک نازنین" نوشته نیل سایمون با ترجمه آهو خردمند و کارگردانی علی طاهری است. علی طاهری، محمد مهدی رشیدی، بهزاد آتش رزان، بیتا کردمنجیری، عاطفه رحمانی، صبا تاجیک، امیر محمد احمدی، امیرمهدی ریاحی، فاضل مرصع نشان، محمدرضا نخعی، فاطمه عبدالهی و سوگند قدیانی نقش‌خوان‌های "پزشک نازنین" هستند.

تالار محراب

نمایش "به دنبال بخت" نوشته داوود فتحعلی بیگی و کار احمد دهقان ساعت 20 در سالن اصلی این تماشاخانه به صحنه می‌آید. بازیگران این نمایش رعنا زرگرزاده، رزا ماندنی، شیرین ریاضی، مریم مداح، طناز کلانتریان، مینا پیر سهلان، تارا فرمانروا  و پریا پرنیان هستند.

تماشاخانه ملک

"با من حرف بزن" نام نمایشی نوشته و کار حامد شیخی است که ساعت 21 در تماشاخانه ملک روی صحنه است و بازیگران آن حامد شیخی، شراره صبور و یگانه سروری هستند.

عمارت نوفل لوشاتو

نمایش "آزادی از قید تعلق" نوشته و کار محمد میرزاحسینی ساعت 21 در این مجموعه به صحنه آمده است. کسری راحمی، مهدی رفیعی و آریان مجد بازیگران آن هستند.

همچنین "(زن) شزه" به نویسندگی و طراحی حرکت امین غلامی ساعت 19:30 در سالن شماره 2 این مجموعه اجرا می‌شود و بازیگران آن نسرین حیدری، فردین حبیبی، فرزانه حکیمی، زهرا حسینی، سمیرا نظری، فاطمه خادمی، حلیمه حسینی، گلی قاسمی و زینب مقصودی هستند.

عمارت روبرو

"فقرات بی‌ستون" عنوان نمایشی با طراحی کاوه ساری، انوشیروان آریا و میلاد شجره به کارگردانی میلاد شجره است که با اجراگری کاوه ستاری، انوشیروان آریا و میلاد شجره ساعت روزهای شنبه 20:30 در این سالن نمایشی اجرا می‌شود.

تئاتر گندم

نمایش "بین انگشت‌های خمیده" نوشته و کار غزل سلامی زاده با بازی الهام آقا زاده، راضیه شریفی، سارا علیرضایی، نگار قدیانی و زهرا رشیدی نیا از 29 تیر ماه ساعت 20 در این تالار نمایشی روی صحنه است.

 

 همچنین امکان تماشای7 فیلم تئاتر با عنوان "مارگاک"، "فرمالیته"، "پاییز"، "افرا یا روز می‌گذرد"، "اسب و سیب و بهار"، "سیزیف" و "مغازه خودکشی"به تازگی در سامانه تیوال فراهم شده است و علاقمندان می‌توانند از طریق این سایت تماشاگر 48 فیلم تئاتر باشند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم:

 

"مارگاک"

آگوست استریندبرگ نویسنده این اثر است و این نمایش با ترجمه جواد عاطفه و کارگردانی داود زاهدی و بازی امین رقیب دوست، محمدرضا هلال زاده و شقایق صحرائی اجرا شده است.

"فرمالیته"

نویسنده، طراح و کارگردان این نمایش علی صفری است و بازیگران آن سلاله ارغوان، احسان خان محمدی، هامون خان محمدی، نجمه صفایی، حامد عابدی، شیده غفاریان، نگین فیروز منش، اریک قاراسمیان، مجید قفلی و امیرعلی گودرزی. "فرمالیته" سال گذشته در پردیس تئاترشهرزاد به صحنه آمده است.

"پاییز"

این نمایش نوشته و کار نادر برهانی برند است و امیر جعفری، ناهید مسلمی، احمد کاوری، ستاره پسیانی و بهرام افشاری در آن ایفای نقش می‌کنند.

"افرا یا روز می‌گذرد"

این اثر که سال 97 در تئاتر سنگلج اجرا شده، نوشته بهرام بیضایی به کارگردانی سهیل ساعی است. نسرین درخشان‌زاده، پانته‌آ مرزبانیان، فرانک کلانتر، هومن رستگار، مهدی بزرگ‌زاده، وحید نفر، جواد پورزند، مهدیس توکلی، عرفان ابراهیمی، سهیل ساعی، اسحاق میرعزیزی، عطا محبوبی، مهسا احمدپور، نیلوفر محمدی‌بیدمشگی، مهشید زبردست و فایدیم احمدنژاد بازیگران آن هستند.

"اسب و سیب و بهار"

نویسنده این نمایش به کارگردانی آناهیتا غنی‌زاده، نمایش دهقانی است و بازیگران آن آنالی شکوری، حامد زارعان و نیکا ناظم زاده.

"سیزیف"

این نمایش نوشته محمدصادق گلچین عارفی به کارگردانی محمد برهمنی است و اسماعیل گرجی و مهدخت مولایی در آن ایفای نقش کردند.  این نمایش سال 98 در تماشاخانه ایرانشهر و تئاتر مستقل تهران اجرا شده است.

"مغازه خودکشی"

این نمایش نوشته باقر سروش، به کارگردانی علیرضا مهران به صحنه آمده است. اتابک نادری، وحید آقا پور، نوشین تبریزی، سحر مختارزادگان، یاشار نادری، سوسن مقصودلو، سامان میرحسینی و فرهاد رشیدی بازیگران آن هستند.

"دادگاه ویژه"

این نمایش نوشته ولادیمیر واینویچ با ترجمه آبتین گلکار و کار فواد عباسی است و بازیگران آن نریمان باغبانی، نگار اعطا، محمد پرتوافکن، پویا ظریف، دنیا براجعی، محمد فلاحت، علی عصار، محمد حداد، غزل کمالی، مهدی ربانی، آرمیک هندری، یونس بنی اسد، نیایش مرثیه زاده، فردوس سعیدی، پردیس دامن افشان و بهزاد صفایی پور هستند. این نمایش سال 98 در تالار آفتاب به صحنه آمده است.

"شیو"

"شیو" نوشته علی دل‌پیشه و کار علی دیردار است که سال 1396 با بازی علی دل پیشه، نیلوفر هوشمند، دیبا سراج و مینا گلپایگانی در تماشاخانه استاد انتظامی اجرا شده است.

"پسران تاریخ"

این اثر نوشته آلن بنت با ترجمه محسن ابوالحسنی با دراماتورژی و کارگردانی اشکان خیل‌نژاد است. بازیگران این نمایش محسن ابوالحسنی، مجید آقاکریمی، مهرداد بابایی، سینا بالاهنگ، محمد برهمنی، سجاد حمیدیان، حامد رسولی، حمید رحیمی، مهدی شاهدی، مریم نورمحمدی و امیرمسعود واعظ‌تهرانی هستند.

"مده آ"

نویسنده این نمایش حمید شهرانلو و کارگردان آن ندا قاسمیان است و بازیگران آن ونوشه واحدی و هامون هوشیار هستند.

"ما سه نفر بودیم"

این نمایش که در تئاتر مولوی اجرا شده است تجربه‌ای از صالح علوی زاده، پویان محمودی، پویا چوداریان با همراهی تارا صلاحی است.

"مسخ"

نصیر ملکی جو نویسنده و کارگردان این نمایش است و بازیگران آن الهه بخشی، مهدی تشکری، فلامک جنیدی، لیلی رشیدی، محمد زیگساری، پگاه کاظمی، پوریا گلشناس، نفیسه ملکی جو و رامین ناصر نصیر هستند. این نمایش سال 1393 در تالار حافظ اجرا شده است.

 "بیا جلوتر"

نویسنده این نمایش حسین برفی‌نژاد و کارگردان آن سجاد باقری است و سجاد باقری و حسین برفی نژا د در آن ایفای نقش می‌کنند.  این نمایش در عمارت نوفل لوشاتو اجرا شده است.

"دامپزشکی"

نویسنده و کارگردان این نمایش شیرین جروقی و بازیگران آن امین اسفندیار، صادق برقعی، هادی شیخ الااسلامی، کیوان محمدی، ستاره ملکی، زهرا مهرابی و علی نورانی هستند. این نمایش سال 1395 در تالار استاد انتظامی اجرا شده است.

"جنگل و جینگیل"

این نمایش نوشته و کار علی‌رضا جعفری مرام است و بازیگران آن پیمان کلانتری، پارسا پولادوند، محیا سالاری، شهرام قاصدزاده و لیلا میرحسینی هستند.

"مم و زین"

این نمایش نوشته عباس عبدالله زاده و کار تینو صالحی است و بازیگران آن توماج دانش بهزادی، حسن محمدی، صفورا کاظم پور، مسعود شاکرمی، سامان کرمی، شیماء ملکیان، مهدی حنفی، پویان درزی، هدی آهنگر، سید عماد حسینی و یاسمن میرزایی هستند.

"دس دسا علیرضا 2"

بازیگران این نمایش محسن مستکین، نادر شریفی، حسین قبیتی نسب، فاطمه سیاح طرفی، ابراهیم نصرالهی، مصطفی کالک بُر و مهتاب قنبری هستند.

"آوازه خوان خیابان‌های منهتن"

این اثر براساس طرحی از میکائیل شهرستانی به نویسندگی نیما مهر و کارگردانی و بازی میکائیل شهرستانی اجرا شده است.

"تجربه‌های اخیر"

این اثر را امیررضا کوهستانی نوشته و سارا داروفروش آن را کارگردانی کرده است. زهره زرگر، رها اصغری، عقیل بهرامی، ‌عسل لباسچی، ‌مریم قربانیان و مهدی علینژاد بازیگران "تجربه‌های اخیر" هستند. این نمایش سال 1397 در خانه نمایش مهرگان اجرا شده  است.

"مایکلفسکی"

نویسنده و کارگردان این نمایش حسین ناظمیان پور است و بازیگران آن علیرضا مویدی، فرشید ناصری، طیبه پاکدل، شایان افشردی، مریم روشنی، علیرضا ساوه درودی، علیرضا زنده دل وحسین ناظمیان پور هستند. "مایکلفسکی" سال 98 در تالار مولوی اجرا شده است.

"تنها خدا حق دارد بیدارم کند"

محمد چرم‌شیر نویسنده این اثر و طاهره استادآقا کارگردان آن هستند و نرگس چاروسه و هدی چاروسه در این نمایش ایفای نقش کرده‌اند.

"آشویتس زنان"

این نمایش نوشته و کار علی صفری است که سال 1396 با بازی یگانه رجبی، یاسمن میرزایی، شهرزاد محمودی و امیر شمس در خانه نمایش دا اجرا شده است.

"گلن گری گلن راس"

این اثر نوشته دیوید ممت با ترجمه امید روشن ضمیر و کارگردانی فرید رحمتی است و بازیگران آن امین رقیب دوست، آرمین مهدیلو، سپهر طهرانچی، فرید رحمتی، مهیار اسلامی، دانیال محسنی و علی آشمند هستند.

"احساس آبی مرگ"

سجاد افشاریان نویسنده این اثر و امین میری کارگردان آن است و ساناز پوردشتی، سجاد تابش، رویا حسینی، بهنام خرم نیک، امید سلیمی، نیلوفر سلیمان تاش، آنالی شکوری، زهرا صادقی، الهام عبدالهی، ابراهیم عزیزی، آرش فضلعلی، گلبو فیوضی، مینا کریمی جبلی، سَمی مسلمی، نسرین نکیسا و مریم نقیبی در "احساس آبی مرگ" ایفای نقش می‌کنند. این نمایش سال 1392 در فرهنگسرای ارسباران اجرا شده است.

"کرونوس"         

این نمایش را علی صفری نوشته و کارگردانی کرده است و حسین منفرد، میلاد آریافر، ابراهیم ناییج، کوروش شاهونه، علیرضا گلدهی، امیرعلی گودرزی و رها حاجی زینل در آن ایفای نقش کرده‌اند.

"آسید کاظم"

"آسید کاظم" نوشته محمود استادمحمد و کار سارا داروفروش است و بازیگران آن میثم شمسیان، حمیدرضا ونائی، مهدی علی‌نژاد، سارنگ بهمنی، عباس خداوردیان، سیدحسام الدین شریفی، مصطفی مقیمی، حمیدرضا داوری، خشایار خرم، شهرام مددی، محمود هدایتی، اسماعیل قاسمی و کامبیز نیک آمیز هستند.

"پرواز عمود کبوتر دریایی دودی برفراز آب‌های سرد و معتدل اقیانوس اطلس"

پویا پیرحسینلو نویسنده این نمایش و سیما شیبانی کارگردان آن است. یحیی گلنسایی، مهدخت مولایی، نفیسه زارع، کیوان ساکت‌اف، داوود پژمان‌فر و معصومه بیگی بازیگران این نمایش هستند. این اثر نمایشی در تماشاخانه سپند اجرا شده است.

"آفتابکاران و سایر کشاورزان سرزمین شرق میانه"

پویا پیرحسینلو نویسنده و کارگردان این نمایش است. این اثر سال 1397 در پردیس تئاترشهرزاد اجرا شده است.

"از خط زرد فاصله بگیرید"

رضا رشادت این نمایش را نوشته و کارگردانی کرده است و امین اسفندیار، گلزار حذفی، نادر خوش‌بخت، داریوش رشادت، بی‌تا عزیز اقلی، گلنوش قهرمانی و حسین کریمی در آن ایفای نقش کرده‌اند. این نمایش سال 1397 در تئاتر مولوی اجرا شده است.

"مرثیه‌ای برای یک دلقک"

این فیلم تئاتر عروسکی نوشته و کار رامین کهن است که با عروسک‌گردانی "بهار طاهری، مرضیه نادری، کامران احمدزاده، آزاده بقائیان، بهاره صدفی و پریا علیمحمدی اجرا شده است. گفتنی است تمام عواید این اجرا صرف کمک به پویش یادا (یاران درمانگران ایران) خواهد شد.

"رابینسون خرگوشه"

فیلم تئاتر "رابینسون خرگوشه" نوشته و کار عباس قاصدزاده است که سال گذشته در فرهنگسرای ارسباران با بازی مونا کوشش، عباس قاصدزاده، سوگند قاصدزاده، محسن افخمی و سهیل کمالی اجرا شده است.

"تیستوی سبز انگشتی"

نویسنده این فیلم تئاتر بهار طاهری و رامین کهن و کارگردان آن رامین کهن است. بازیگران این اثر که سال ۹۳ در تالار هنر اجرا شده است؛ سعید ابک، روشنک کریمی، پرویز حاجی زاده، امین پروین، پریسا رفیعی، الهام ایروانی، بهار سیف، نرگس مقیمی و امیر عباسیان هستند.

"رینارد روباهه"

این فیلم تئاتر نوشته آرتور فاکویز و کار احمد تیموری است. بازیگران این نمایش سپیده زینلی، حسین خمسه، علیرضا زکائی، احمد تیموری و سحر زینلی هستند.

"پسر نیل"

گیتا داوودی نویسنده این فیلم تئاتر و ناصر آویژه کارگردان آن است. علیرضا ناصحی، مریم اکبری، حسین مزینانی، مریم آشوری، قاسم انصاری شاد، رها آویژه، کیمیا حسینی، نوید اکبری مبارکه، امین میرزاباقری و آرش حسنی در این اثر که سال 94 در تالار هنر اجرا شده است ایفای نقش کردند.

"لاکی عجق وجق"

نویسنده این فیلم تئاتر امیر مشهدی عباس و کارگردان آن آناهیتا غنی‌زاده است و آرش صادقیان حقیقی، آزاده نوری، ملیحه مقیمی اسفندآبادی، عطا مقیمی و سمیرا مهدوی بازی‌دهندگان عروسک "لاکی عجق وجق" هستند. این نمایش سال 1395 در تالار هنر اجرا شده است.

"یک شهر بی‌پرنده"

طراح و کارگردان این فیلم تئاتر ناصر آویژه است و در این نمایش کودک و نوجوان ناصر آویژه، رامین کمال‌زاده، محمدرضا معجونی و زینال ایزدپناه ایفای نقش می‌کنند.

"جنایت و مکافات"

"جنایت و مکافات" سال 1394 به کارگردانی ایمان افشاریان و بازی مجید آقا کریمی، مهدی پاکدل، محمد پویا، زهرا سعیدی، سوده شرحی، الهام شکیب، پرنده علایی، عطا عمرانی، لادن کامیاب، محمود کیان، سپهر گودرزی، رامین محمدیان، مصطفی مظفری، یاشار مومن زاده و سیاوش میری سال 1394 در عمارت مسعودیه اجرا شده است.

"تونل"

این اثر نوشته فارس باقری به کارگردانی سیامک احصایی است. فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی و روح‌الله حق گوی لسان در "تونلگ ایفای نقش کرده‌اند. تئاتر باران سال 1394 میزبان این اثر نمایشی بوده است.

"اتاق ورونیکا"

عنوان فیلم تئاتر بعدی "اتاق ورونیکا"ست. طراح و کارگردان این اثر نوشته ایرا لوین و ترجمه میترا شاکری، رضا ثروتی است. بازیگران این نمایش ایمان افشاریان، مرتضی اسماعیل کاشی، ستاره پسیانی و بهناز جعفری هستند. این نمایش سال 1394 در عمارت مسعودیه به صحنه رفته است.

"P2"

"P2" فیلم تئاتر دیگری نوشته عباس جمالی به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی است و عباس جمالی، آزاده صمدی، احسان کرمی، حسین امیدی، فرزانه سهیلی، آیدا صادقی، بیژن سراجی، محمد موذنی، رشید آقایی، محمد الله دادی و تیام کریمایی در این اثر ایفای نقش کرده‌اند. این اثر سال 1393 در تالار حافظ اجرا شده است.

حافظ، مولوی و خیام 

"اپرای عروسکی حافظ"، "اپرای عروسکی مولوی" و "اپرای عروسکی خیام" به نویسندگی، طراحی و کارگردانی بهروز غریب‌پور است. مریم اقبالی، علی پاکدست، علی ابوالخیریان، مرجان احمدی، مرضیه سرمشقی، نسیم امیرخسرو، هانی حسینی، مریم رحمانی، مهرنوش صادقیان، صدف بیگدلی، زینب اشرف‌زاده، الهام وفایی، مائده مدنی و سارا اقبال بازی‌دهندگان عروسک این نمایش هستند. این سه اثر چند دوره در تالار فردوسی به صحنه آمده است.

"شرقی غمگین"

فیلم تئاتر "شرقی غمگین" نوشته سجاد افشاریان با طراحی علی زندیه و کار سعید زارعی است. در این نمایش سجاد افشاریان و سیدهومن شاهی به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش سال 1396 در تماشاخانه پالیز و پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه آمده است.

"نورا"

فیلم تئاتر "نورا" کار علیرضا کوشک جلالی است و بازیگران آن پانته‌آ بهرام، احمد ساعتچیان، پیام دهکردی، رضا مولایی، افسون دلخواه و بهناز جعفری هستند. این نمایش سال 1389 در مجموعه تئاترشهر به صحنه آمده است.

"پچپچه‌های پشت خط نبرد"

"پچپچه‌های پشت خط نبرد" عنوان فیلم تئاتری نوشته علی‌رضا نادری به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد است. در این نمایش محمد اشکان‌فر، سینا بالاهنگ، حمید رحیمی، کیوان ساکت‌اف، محمدهادی عطایی، مهدی فریضه، امیراحمد قزونی و نوید محمدزاده ایفای نقش کرده‌اند. این اثر سال 1396 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شده است.

"عامدانه، عاشقانه، قاتلانه"

"عامدانه، عاشقانه، قاتلانه" فیلم تئاتری نوشته و کار ساناز بیان با بازی سهیل صالحی، فروغ قجابگلی، نسیم ادبی و بهاره رهنما است. این اثر سال 1394 در تئاتر باران اجرا شده است.