به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، محمد اسماعیل پور تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت: تجلی شب های قدر در هنرهای نمایشی ، شعر و ادبیات و هنرهای تجسمی درویژه برنامه "روشنا" بررسی می شود.

وی ادامه داد: این برنامه همزمان با شب های قدر سه شنبه شب،پنج شنبه شب و شنبه شب به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود و تجلی این شب های بزرگ در هنر و ادبیات کهن و معاصر کشورمان معرفی و تحلیل خواهد شد.

اسماعیل پور خاطرنشان کرد: در بخش هنرهای نمایشی رضا آشفته، منتقد و پژوهشگر به عنوان کارشناس حضور دارد و ضمن تحلیل و نقد فرایند تجلی شب های قدر با هنرمندانی چون رحمت امینی، نصرالله قادری، سامان خلیلیان و داوود فتحعلی بیگی بحث و گفت وگو می کند.

این تهیه کننده رادیویی در پایان گفت: عبدالحمید قدیریان نقاش و طراح صحنه سینما در بخش هنرهای تجسمی، عماد وکیلی در بخش شعر و ادبیات، مصطفا محدثی خراسانی در بخش شعر و مرتضی آل کثیر در بخش داستان نویسی در خصوص شب های قدر، میهمان برنامه "روشنا" هستند.

مجله رادیویی "روشنا" به تهیه کنندگی محمد اسماعیل پور، گویندگی نگین خواجه نصیر، روایت مهدی طهماسبی، گزارشگری میثم کریمی، نویسندگی مهدی رسولی، رضا آشفته، هماهنگی علیرضا بهروش و با کارشناسی و اجرای رضا آشفته، عماد وکیلی از امشب ساعت 22 تا 24 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.