به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، متن گزارش شماره ۲  این اداره‌کل پس از بررسی شرایط موجود به شرح زیر است:

۱- با توجه به بند ۳ و ۴ اطلاعیه شماره یک مورخ نهم اردیبهشت‌ماه این اداره‌کل به آگاهی می‌رساند پس از بررسی و جمع‌آوری اطلاعات نمایش‌ها در فاز اول مربوط به شهر تهران با استناد به پروانه‌های صادر شده از سوی شورای ارزشیابی و نظارت این اداره‌کل، فهرست ۱۸۶ اثر در بیش از ۱۰۶ تالار نمایشی و همچنین ۳۰ برنامه سرگرمی‌های نمایشی احصا شده است. این اطلاعات در قالب فایل pdf به پیوست این خبر قابل دسترسی است.

۲- همچنین مجموعا آثار ۵۸ گروه نمایشی برای فروردین و اردیبهشت‌ماه سال ۹۹ متقاضی اجرا یا در آستانه دریافت پروانه اجرا بوده است که فهرست آن‌ها نیز در همین فایل pdf قابل مشاهده است.

۳- چنان‌چه نام اثری که پروانه اجرا دریافت کرده یا در آستانه دریافت پروانه بوده است در فهرست‌های منتشره قید نشده یا دارای مغایرتی است، صاحبان آثار مرتبط می‌توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه از طریق شماره ۶۶۷۲۵۳۱۴  با دفتر شورای ارزشیابی و نظارت تماس گرفته یا به این دفتر مراجعه کنند.

۴- تا ساعت ۱۱ امروز، دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۹ که این اطلاعیه تدوین شد به غیر از استان‌های اصفهان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ایلام، تهران، آذربایجان غربی، خوزستان و فارس دیگر استان‌ها اطلاعات مربوط به اجراهای تعطیل شده اسفندماه یا برنامه‌های فروردین‌ماه را در پورتال‌های استانی ایران‌تئاتر بارگزاری نکرده‌اند و این فرصت تا آخر این هفته برای تکمیل اطلاعات مهیاست."

 

دانلود فایل