به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، میرنادر مظلومی، علیرضا زرگوشیان در بخش نمایش طنز و شقایق فتحی، الهام فقانی در بخش نمایش عروسکی و حمیدرضا فکرت، بیتا محمودی در بخش نمایش خلاق مسئولیت هیئت انتخاب آثار نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی "تک" را برعهده دارند.

اسامی هیئت داوران نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی "تک" به شرح زیر است.

علی یازرلو، حسین مزینانی، علی عبادت طلب، میثم یوسفی، فاطیما سرلک، هنرمندانی هستند که در این جشنواره همراه این پویش #کرونا،را،شکست،میدهیم حضور دارند و داوری را به عهده گرفته‌اند.

حسن پورگل محمدی دبیر جشنواره در احکامی جداگانه، پیروز میرزایی، افشین جلالی جعفری و ابوفیاض حیدری را به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی، دبیر اجرایی و مدیر روابط عمومی نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی "تک" منصوب کرد. جدول ۳۰ فیلم برگزیده هیئت انتخاب نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی "تک" هم در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۱۰  منتشر می‌شود.

 نخستین جشنواره سراسری تئاتر مجازی "تک" به دبیری حسن پورگل محمدی که قرار بود در تاریخ ۲۰ فروردین مهلت ارسال آثار باشد به علت استقبال هموطنان ایرانی در داخل کشور و خارج از ایران تا پایان فروردین ماه تمدید شد و نتایج نهایی و اختتامیه در شب میلاد آقا امام حسن مجتبی در ماه مبارک رمضان برگزار و اعلام می‌شود، دبیر جشنواره بیان کرد به دلیل رفاه و بهداشت حال شرکت‌کنندگان به علت ویروس کوویید ۱۹ ( کرونا) اختتامیه بصورت مجازی در تاریخ جمعه ۱۳۹۹/۲/۱۹ شب میلاد آقا امام حسن مجتبی بصورت زنده (لایو آنلاین) در پیج اینستاگرام آموزشگاه هنرهای نمایشی دراما academydramaart@  به کار خود پایان خواهد داد؛ بدین ترتیب، اختتامیه جشنواره به آدرس تهران، پیشوا، میدان نماز، جنب مسجد امام خمینی، آکادمی تئاتر پیشوا انجام می‌‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، حضور فیزیکی مهمانان، علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان جشنواره در محل برگزاری اختتامیه واجب و الزامی نیست و برای ایمنی و سلامت خود بهتر است بصورت مجازی  علاقه‌مندان و تئاتردوستان شرکت کنند و یا با شماره ۰۹۱۹۲۵۹۲۴۸۸  نسبت به حضور در مراسم اقدام کنند.

جوایز، لوح تقدیر و تندیس جشنواره شرکت‌کنندگان که در استان تهران حضور ندارند بصورت پست پیشتاز ارسال می‌شود.