به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: قصد داریم به منظور تقدیر و تجلیل از آثار نمایشی که در طی سال اجرای عمومی داشته‌اند و بعضا مورداستقبال و توجه مخاطبان قرار گرفته‌اند، نخستین دوره جایزه بزرگ سرو را در سال 1399 برگزار کنیم.

حمید نیلی افزود: برای ساماندهی و جمع‌آوری آثار در این دوره در مرحله نخست مکاتباتی را با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط نظیر حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان کشور، انجمن هنرهای نمایشی سراسر کشور، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سالن‌های تئاتری و تماشاخانه‌ها آغاز کرده‌ایم که جمع‌آوری اطلاعات لازم و ارزیابی آثار بلافاصله پس از احصا آثار توسط هنرمندان مجرب و کارشناسان هنرهای نمایشی کشور انجام خواهد شد.

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس اضافه کرد: ان‌شاالله قصد داریم کاندیداهای مورد نظر و نامزدهای بخش‌های این جایزه بزرگ را روز ملی تئاتر معرفی کنیم و طی مراسمی باشکوه در هفته هنر انقلاب اسلامی از آنان تجلیل و تقدیر به عمل آوریم.

وی در خاتمه اضافه کرد: اطلاعات تکمیلی بعدی به‌زودی از طریق روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس در اختیار جامعه فرهیخته و بزرگ تئاتر کشور و اصحاب محترم رسانه قرارخواهد گرفت.