به گزارش هنرآنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، براساس هماهنگی‌های بعمل آمده برنامه‌های دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به شرح زیر برگزار می‌شود:

برنامه‌های رادیو رادی در تماشاخانه ماه حوزه هنری همه روزه ساعت 15:30

اجراهای صحنه‌ای (مونولوگ) در عمارت نوفل لوشاتو همه روزه ساعت 17 و 17:30

سمینار و مقالات رادی شناسی در تالار مشاهیر تئاتر مجموعه تئاترشهر چهارشنبه از ساعت 10:30 تا 14

 آیین پایانی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در تالاراستاد ناظر زاده مجموعه ایرانشهر ساعت 18

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در بخش‌های: مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه مقالات رادی شناسی، مسابقه رادیو رادی و بخش غیر رقابتی صحنه‌ای برگزار می‌شود.

 

دفتر نخست "رادی نامه" منتشر شد

در آستانه برگزاری این رویداد فرهنگی- هنری، دفتر نخست رادی نامه شامل پنج تک‌گویی براساس آثار اکبر رادی که به سفارش دومین جشنواره تئاتر رادی نوشته شده و در قالب یک کتاب منتشر شد. اغلب رویدادهای این آثار مرتبط با وقایع اجتماعی انسان معاصر است که در شهر زندگی کرده و داستان آنها در شهر اتفاق افتاده و دنبال می‌شود.

محمد چرمشیر، ابراهیم پشت کوهی، مهدی میر باقری، مژگان خالقی و مهسا طالبی رستمی نویسندگان پنج تک‌گویی یاد شده هستند.

دفتر نخست رادی‌نامه با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت نشر عنوان با شمارگان 300 نسخه منتشر شده که به زودی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، مجموعه ی تئاتر شهر، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش)، عمارت نوفل لوشاتو و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می‌شود.