به گزارش هنرآنلاین، نمایش "اسم" به  نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا ریاحی، کارگردانی رضا جاویدى و تهیه‌کنندگی میرعلی‌رضا دریابیگی از 1 اسفند ماه ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

 نمایش "اسم" داستان مردی‌ست چهل‌ساله به نام ونسان؛ مردی که به لحاظ اجتماعی فردی موفق ارزیابی می‌شود. ونسان که به‌تازگی صاحب فرزند شده، در رویارویی با حس پدر شدن خود را در شرایطی تازه و تجربه نشده می‌یابد. اصلی‌ترین صحنه‌های نمایش در یک میهمانی خصوصی می‌گذرد، جایی که ماجرای بچه‌دار شدن ونسان و کنجکاوی برای دانستن نامی که برای فرزندش برگزیده به کنجکاوی درباره زندگی شخصی او می‌انجامد.

سامان دارابى، محمد صدیقى مهر، لاله مرزبان، سارا مقدم و محمد نادرى بازیگران نمایش "اسم "هستند.

جمال امیریان (سرمایه گذار)، سید عماد عامرى مقدم (مجری طرح)، امیرسپهر تقی لو (مدیرتولید)، ایمان یزدى (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، پگاه آذرکمان (طراح صحنه و طراح لباس)، بیتا مهدى زاده (منشی صحنه)، سام صبا (مدیر صحنه)، رز ارغوان، پرتو جغتایی (عکاس)، سینا افشار (طراح پوستر و گرافیست) والهه حاجی زاده (مشاوره رسانه‌ای و روابط عمومی)  دیگر عوامل این نمایش هستند.

لازم به اشاره است نمایش "اسم" به  نویسندگی ماتیو دولاپورت و الکساندر دولاپتولیر، با ترجمه شهلا ریاحی، کارگردانی رضا جاویدى و تهیه‌کنندگی میرعلی‌رضا دریابیگی از 1 اسفند ماه ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.