به گزارش هنرآنلاین، گروه تئاتر مستقل که به صورت پیوسته از دهه 80 تولید و اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان را علاوه بر آثار ویژه مخاطبان بزرگسال در برنامه فعالیت‌های خود داشته؛ تاکنون نمایش‌های موفق بسیاری را روی صحنه برده که برای بسیاری از مخاطبان خاطرات به یادماندنی به همراه دارند.

سیامک زمردی‌مطلق و امیر عابدی دو عکاس شناخته شده تئاتر که در پروژه‌های مختلف نمایشی از جمله همکاران گروه تئاتر مستقل بوده و هستند گزیده‌ای از عکس‌های خود را به نمایش گذاشته‌اند.

"قصر یک بچه موش"، "آدم بلا و دیو ناقلا"، "رویای ماه"، "به زیر پاهات نگاه کن"، "خاله مرجان و خروس"، "غول بزرگ مهربان"، "کلوچه دارچینی"، "شاهزاده خانم بدترکیب"، "ماه پیشونی" و نمایش "خسیس" از جمله نمایش‌هایی هستند که در این نمایشگاه مرور شده‌اند.

سینماتئاتر کانون در حال حاضر به اجرای نمایش "کلوچه دارچینی" اختصاص دارد که ساعت 19 ویژه عموم مخاطبان و صبح‌ها ویژه مدارس و مهدهای کودک و نوجوان اجرا می‌شود.

در این نمایش 140 بازیگر کودک و نوجوان که هنرجوی مدرسه تئاتر مستقل (پنجمک) هستند در کنار بازیگران حرفه‌ای روی صحنه می‌روند.

بلیت‌های این اجرا از طریق سایت تیوال پیش فروش می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحه‌های اینستاگرام گروه با عنوان freewilltheatre و اینستاگرام آموزشگاه با عنوان freewilltheatre4487 و یا از طریق تلگرام @freewilltheatre اخبار و رویدادهای گروه تئاتر مستقل را دنبال کنند. شماره تلفن‌های گروه تئاتر مستقل 09190776098 و 08357408597-  تلفن رزرو اجرا 09194346356 دیگر راه‌های ارتباطی مخاطبان و خانواده‌ها با گروه تئاتر مستقل هستند.