به گزارش هنرآنلاین، تماشاخانه ایرانشهر در سی و هشتیمن جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و در بخش نمایش‌های صحنه‌ای و تئاتر ملل میزبان هشت اثر نمایشی شد.

این مجموعه تئاتر در سی وهشتمین جشنواره بین‌الملل تئاتر فجر و در بخش صحنه‌ای و تئاتر ملل میزبان هشت اثر نمایشی خواهد بود که در دو سالن استاد سمندریان و دکتر ناظر زاده کرمانی به روی صحنه می‌روند.

این آثار عبارتند از:

شنبه 12 و یکشنبه 13 بهمن‌ماه نمایش "باق وحش" به کارگردانی امیر بهاوراکبرپور دهکردی از شهرکرد در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی و نمایش "ژنتیک" به کارگردانی مهسا غفوریان از مشهد مقدس در سالن استاد سمندریان.

دوشنبه 14 و سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه نمایش "مده آ" به کارگردانی شبنم یوسفی از ارومیه در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی و "شازده احتجاب" به کارگردانی افشین زمانی  از تهران در سالن استاد سمندریان.

چهارشنبه 16 بهمن‌ماه نمایش "غم نومه وطن و تن" به کارگردانی جواد خاکسار حقانی از شهرکرد در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی.

پنجشنبه 17 بهمن‌ماه نمایش "غم نومه وطن و تن" به کارگردانی جواد خاکسار حقانی از شهرکرد  در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی، نمایش "تسلا" از کشور یونان به مدت 80 دقیقه  در سالن استاد سمندریان.

جمعه 18 بهمن‌ماه نمایش "تسلا" از کشور یونان به مدت 80 دقیقه  در سالن استاد سمندریان.

شنبه 19 و یکشنبه 20 بهمن‌ماه نمایش "مارلون براندو" به کارگردانی مهران رجبی از تهران در سالن استاد سمندریان.

شایان‌ذکر است نمایش‌های سالن دکتر ناظرزاده کرمانی در دو ساعت 17 و 20 و نمایش‌های سالن استاد سمندریان در دو ساعت 18 و 20:45 به روی صحنه می‌روند.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فجر از روز شنبه 12 بهمن لغایت دوشنبه 21 بهمن‌ماه به دبیری نادر برهانی مرند برگزاری خواهد شد.

 

"‌انگشتری ژنرال ماسیاس" خوانش می‌شود

اجرای نمایش‌نامه‌خوانی "انگشتری ژنرال ماسیاس" به تهیه‌کنندگی الیکا عبدالرزاقی روز شنبه 12 بهمن ماه از ساعت 20 در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

"انگشتری ژنرال ماسیاس" نوشته ژوزفینا نیگلی نویسنده مکزیکی معاصر است که داستانش در طول انقلاب مکزیک اتفاق می‌افتد. این نمایش به سرپرستی بورژین عبدالرزاقی، کارگردانی سیاوش قربانی و با بازی امیر مسعود رجبی، بیتا رحمانی، مریم مولایی و مسعود قربانی اجرا خواهد شد.

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی سیدخندان، بالاتر از سیدخندان، خ جلفا مراجعه کنند. تلفن گویای 20-22872818 داخلی 119 برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود.