به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی "تئاتر مستقل تهران"، نمایش "کوریولانوس" که تابستان امسال با طراحی و کارگردانی مصطفا کوشکی در "تئاتر مستقل تهران" به صحنه رفت، از سوی Amitesh grover دبیر فستیوال "itfok" برای حضور در دوازدهمین دوره این رویداد دعوت شده و به زودی راهی هندوستان می‌شود.

فستیوال امسال از ٢٠ تا ٢٩ ژانویه در شهر Thrissur از ایالت kerala برگزار می‌شود و طی آن ٦ گروه داخلی، ٦ اجرا به زبان مالایالام (از جمله ۲۲ زبان موجود در هندوستان که بویژه در ایالت جنوبیِ کرالا مورد استفاده قرار می‌گیرد) در کنار ٧ گروه بین‌المللی آثار خود را به صحنه می‌برند که نام نمایش "کوریولانوس" نیز در میان ۷ اجرای بین‌المللی دعوت شده قرار دارد.

براساس جدول زمان‌بندی، گروه ایرانی روزهای ٢٢ و ٢٣ ژانویه (٢ و٣ بهمن) ساعت ١٦ روی صحنه خواهد رفت.

"itfok" از جمله فستیوال‌های تئاتر در آسیا است که هر سال علاوه بر دعوت از گروه‌های نمایشی خارجی، مدیران کمپانی‌های معتبر تئاتری جهان را نیز به هندوستان فرامی‌خواند.

258e7d37-ae12-4bd2-abdd-6e61b5b1a109

در اولین حضور بین‌المللی نمایش "کوریولانوس" مصطفا کوشکی، ریحانه رنجبر، یزدان دارابی، شکیلا سماواتی، سحر عبدالملکی، سحر سالک، هدیه بختیاری، سهیلا کمری، ملینا رحمانی، حمید عاشوری، مهام شریفی، ارمینا ضیاءنور، محمدامین لطفی به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به گروه نویسندگان: احسان رضوانی و سحر سالک، سرپرست نویسندگان: مصطفا کوشکی، موسیقی: علیسینا رضانیا، طراح گرافیک: مهدی دوایی، طراح لباس: هستی حسینی (اجراهای خارج از کشور) و ندا نصر (طراح لباس اجرای ایران)، طراح نور: حسن محمدی و امور بین‌الملل: شادی آزموده اشاره کرد.

همچنین برنامه تور اروپای نمایش "کوریولانوس" نیز به زودی اعلام می‌شود.