به گزارش هنرآنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی و بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره، فریندخت زاهدی عضو هیئت علمی دانشگاه و دانشیار پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به پیشنهاد حمیده بانو عنقا، مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی به عنوان مدیر سمینار رادی شناسی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی انتخاب و معرفی شد.

متن حکم انتخاب دکتر زاهدی به این شرح است:

"به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته‌‌ی گرامی

سرکار خانم دکتر فریندخت زاهدی

  باتوجه به تجربیات ارزنده‌ی سرکار‌عالی در حوزه‌ مطالعات و پژوهش‌های تئاتری و نیز تلاش‌های بی‌شائبه و مجدانه‌تان برای اعتلای تئاتر ایران، بدین‌وسیله آن سرکار محترم را به عنوان مدیر سمینار رادی‌شناسی دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی منصوب می‌‌نمایم. امید می‌رود با حضور ارزشمند سرکارعالی، شاهد سمیناری تأثیرگذار و پویا در دومین جشنواره‌ی تئاتر اکبر رادی باشیم‌. قدردان پذیرش مسئولیت‌تان در این رویداد ملی‌فرهنگی هستم و آرزوی سربلندی و توفیق همیشگی برای‌تان دارم‌."

بخش مسابقه مقالات و سمینار رادی شناسی جشنواره تئاتر اکبر رادی برای دومین سال پیاپی با دبیری روح‌اله جعفری برگزار و سال گذشته نیز شهرام زرگر به عنوان مدیر سمینار رادی‌شناسی انتخاب و معرفی شده بود.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ دی به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، و با حمایت فرهنگسرای سرو، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می شود.