به گزارش هنرآنلاین به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، "سگدو" عنوان نمایشی به نویسندگی محمد چرم‌شیر و کارگردانی عباس غفاری است که از روز شانزدهم آبان‌ماه در تالار سایه به صحنه رفته است. این نمایش هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت 18 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان میزبان علاقه‌مندان تئاتر است. مرتضی آقا حسینی، زهره رستمی، محمدرضا صولتی، سروش طاهری و آیه کیان‌پور بازیگران این نمایش هستند.

در همین تالار، نمایش جدید دیگری با نام "پارتی" به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی از روز نوزدهم آبان‌ماه به صحنه می‌رود. در این نمایش که هر روز ساعت 20 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است، مهسا باقری، شقایق پورحمدی، مسعود روستا، محمد عسگری، شیوا مکی‌نیان و علی نجفی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در کارگاه نمایش "هیچکس رو محکم بغل نکن" به نویسندگی محمدجواد سجادی و فاطمه کاظمی و کارگردانی محمدجواد سجادی که از هنرمندان تئاتر شهر اصفهان هستند از روز شانزدهم آبان‌ماه اجرایش را آغاز کرده است. در این اثر نمایشی که هر روز ساعت 18 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 20 هزار تومان روی صحنه می‌رود، ابوالفضل صفوی، فاطمه کاظمی و عرفان آیتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش "برگشتن" به نویسندگی خیرالله تقیانی‌پور و کارگردانی حسین مسافرآستانه نیز که از روز هشتم آبان‌ماه در تالار چهارسو اجرای خود را آغاز کرده تا روز بیست و نهم آبان ماه ساعت 19:30 با مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به اجرای خود ادامه می‌دهد. فرید قبادی، شیرین بینا، مجید رحمتی، علی غابشی، فاطمه رادمنش، ابتسام بغلانی، ماهان عابدی، طاها عابدی و پونه شاملو بازیگران این نمایش هستند.

نمایش "جنگنامه غلامان" به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محسن حسینی نیز که از روز هجدهم مهرماه در تالار قشقایی روی صحنه رفته تا روز بیست و چهارم آبان‌ماه به اجرای خود در این تالار ادامه می‌دهد. در این نمایش که هر روز ساعت 18 با مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان اجرا می‌شود؛ مرجان صادقی، فاطمه صارمی، الهه مونسی، شقایق سرسختی، مریم آشوری و لیلی جنیدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین نمایش "تالاب هشیلان" به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی که از هجدهم مهرماه در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز کرده و تا بیست و چهارم آبان ماه، ساعت 20 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به اجرای خود ادامه خواهد داد. نوشین تبریزی، افشین سلیمان‌پور، مسعود شاکرمی، یعقوب صباحی، محمد صدیقی‌مهر، آیه کیانپور و اتابک نادری بازیگران این نمایش هستند.