به گزارش هنرآنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، جلسه شورای سیاستگذاری دومین جشنواره، عصر روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه ۹۸ ، همزمان با هشتادمین زاد روز استاد اکبر رادی، با حضور اعضای این شورا در سالن شاهین سرکسیان خانه تئاتر برگزار شد.

در این جلسه پس از طرح مسائل عمده این جشنواره از سوی هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، در خصوص تخصیص مکان ثابتی به عنوان دبیرخانه جشنواره، همکاری شهرداری‌های مناطق مشخص در برگزاری این رخداد هنری، لزوم تخصیص بودجه سالانه از سوی شورای شهر و شهرداری تهران برای تامین بخشی از هزینه‌های برگزاری جشنواره، انعقاد تفاهم نامه مابین شورای شهر و بنیاد رادی با هدف گسترش همکاری های فیمابین و بررسی نکات ضعف و قوت دوره قبل  بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

در پایان این نشست  احکام اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی توسط حمیده بانو عنقا، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، به اعضای این شورا متشکل از: دکتر محمد جواد حق شناس (رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران)، دکتر فریندخت زاهدی، هادی مرزبان، محمد امیر یاراحمدی، محمد رحمانیان، محمد چرم شیر، دکتر شهرام گیل آبادی، آرش رادی، دکتر قطب الدین صادقی، دکتر بهروز محمودی بختیاری، شهرام کرمی، حسین مسافر، حمیدرضا افتخاری، دکتر روح الله جعفری و بهزاد صدیقی اهدا شد.

متن حکم انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره به این شرح است:

"به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته گرامی

جناب آقای دکتر محمدجواد حق شناس

نظر به تجربیات جنابعالی در فعالیت‌ها و رویدادهای هنری و به خصوص حمایت از هنر تئاتر و همچنین تجربیات ارزنده آن جناب در مدیریت فرهنگی هنری و نیز همکاری‌های صمیمانه‌تان با بنیاد اکبر رادی، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان عضو شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با توجه به تجربیات ارزنده فرهنگی هنری‌تان و با حضور جنابعالی در این دوره از جشنواره تئاتر اکبر رادی، شاهد جشنواره‌ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. سربلندی و توفیق همیشگی جنابعالی را از خداوند متعال خواهانم.

با احترام

حمیده بانو عنقا

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی

و رئیس شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی"