به گزارش هنرآنلاین، نمایش "چشم مرکب" به نویسندگی، طراحی و کارگردانی کمال جعفری به زودی در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

نمایش "چشم مرکب" اثر برگزیده جشنواره دانشجویی و مردمی "تئاتر ثمر" است که با نویسندگی، طراحی و کارگردانی کمال جعفری به زودی در تماشاخانه سپند روی صحنه می‌رود.

سامان سالاری، حامد ناوشکی و تیما تقی‌زاده بازیگران این اثر نمایشی روانشناختی– تخیلی هستند و شخصیت‌های آن کاملاً ایرانی و فضای شکل‌گیری اتفاقات در ایران است.

نمایشنامه "چشم مرکب" که نگارش آن طی 6 ماه انجام شده، 6 بار مورد بازنویسی قرار گرفته است.

گرافیست این اثر نمایشی مهدی دوایی است.

 

پوستر نمایش " آل زا" منتشر شد

پوستر نمایش " آل زا" به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آگاه و به تهیه‌کنندگی محمد حسنی با طراحی رضا زواری در آستانه آغاز بلیت فروشی منتشر شد.

رضا زواری، متولد۱۳۵۶ طراح گرافیک ایرانی  مقیم وین- اتریش است که در کارنامه کاری‌اش مدیریت هنرى و طراحی جلد و کتاب‌سازی انتشارات سوره مهر به چشم می‌خورد  وی هم اکنون به صورت فعال با ناشران اروپایی در حوزه طراحی گرافیک فعالیت دارد.

بازیگران این اثر عبارتند از شادی مهدی خانی، یگانه ماموریان، فرزانه نوشاد، سعید سلطانیان، مهدی کیان و سعید جاودان.

از دیگر عوامل می‌توان به آرش حبیبی (آهنگساز)، محمدرضا آگاه (طراح صحنه)، سیاوش طالبیان (طراح نور)، شایان یوسف نیا (طراح لباس)، رضا زواری (طراح گرافیک)، پدرام زمانی (نریشن)، سعید سلطانیان (دستیار کارگردان)، اشکان صادقی (شبط صدا و نریشن– استودیو آواژه)، مونا مهری (منشی صحنه)، حسین لگزیان (مدیر صحنه)، مهدیه طاهری (ساخت عروسک)، سعید مهدی محمودیان (ساخت دکور)، مصطفی اکبرزاده (عکس)، مهرداد افشار (طراح تیزر و ویدیو آرت)، سارا حدادی و مجید مهرآبادی (مشاور رسانه ای و تبلیغات you studio) و فریبا جدیدی (روابط عمومی) اشاره کرد/

نمایش "آل زا" به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آگاه و تهیه‌کنندگی محمد حسنی از ۲۴ شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود و بلیت فروشی این اثر روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ساعت ۱۲ در سامانه بلیت فروش ایران نمایش به آدرس  WWW.IRANNAMAYESH.COM آغاز می‌شود.