به گزارش هنرآنلاین به نقل از دبیرخانه سی و‌ هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مقررات و ضوابط شرکت در بخش مسابقه عکس تئاتر سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به این بخش از جشنواره سی و هشتم، ۱۴ آبان ماه سال جاری اعلام شده است. همچنین انتخاب و داوری آثار ۲٠ آبان ماه صورت می‌گیرد و نمایشگاهی از آثار منتخب نیز همزمان با جشنواره در تاریخ ١٢ بهمن ماه آغاز به کار خواهد کرد. برگزیدگان نیز در آیین اختتامیه جشنواره معرفی می‌شوند.

جزییات فراخوان و فرم حضور در مسابقه عکس تئاتر در سایت سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به نشانی www.fitf.theater.ir قرار گرفته است. همچنین کانال تلگرام جشنواره Fajrchannel37 و آدرس صفحه اینستاگرام این رویداد38thfadjrtheaterfestival است.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر به دبیری نادر برهانی مرند ١٠تا ٢٠ بهمن ماه امسال در ٨ بخش "نمایشنامه‌های صحنه‌ای"، "نمایش‌های خیابانی"، "دیگرگونه‌های اجرایی"، "تئاتر ملل"، "مسابقه نمایشنامه‌نویسی"، "مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر"، "کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی" و "به علاوه فجر" برگزار می‌شود.

 

دانلود فایل