به گزارش هنرآنلاین، برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در ایام سوگواری شهادت امام محمد تقی (ع) و شهادت امام محمد باقر(ع)  اعلام شد.

نمایش‌های "بانوی آوازخوان" به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی، "مگس" به کارگردانی توحید معصومی و "در میان آب‌ها" به کارگردانی سامره رضایی روزهای پنجشنبه 10 مرداد و پنجشنبه 17 مرداد روی صحنه رفته اما در روزهای جمعه 11 مرداد و جمعه 18 مرداد  اجرایی نخواهند داشت.

نمایش‌های "استاد نوروز پینه دوز" به کارگردانی رحمت امینی و "لانچر5" به کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی در روزهای جمعه 11 مرداد و جمعه 18 مرداد اجرا دارند اما در روزهای پنجشنبه 10 مرداد و پنجشنبه 17 مرداد تعطیل هستند.

براساس این گزارش نمایش "فرشته تاریخ" به کارگردانی محمدرضایی راد در روزهای پنجشنبه 10 مرداد و پنجشنبه 17 مرداد ساعت 17 روی صحنه رفته اما در روزهای جمعه 11 مرداد و جمعه 18 مرداد اجرایی نخواهند داشت. این در حالی است که نمایش "آدم‌ها، قصه‌ها ، آوازها" به کارگردانی کامران شهلایی در کافه تریای تالار اصلی روزهای پنجشنبه 10 مرداد و پنجشنبه 17 مرداد ساعت 19 اجرا شده اما روزهای جمعه 11 مرداد و جمعه 18 مرداد اجرایی ندارد.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.

 

نمایش‌های تماشاخانه سنگلج یک روز به روی صحنه نمی‌روند

دو نمایش "چشم به راه میرغضب" به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی و "مضحکه بادسوار" به نویسندگی و کارگردانی هما جدیکار به  علت همزمانی با سالروز شهادت امام محمدتقی (ع) هر کدام به ترتیب در روزهای پنجشنبه 10 مردادماه و جمعه 11 مردادماه اجرا نخواهند شد.

براین اساس، تماشاخانه سنگلج در روز پنجشنبه ساعت 19 با اجرای نمایش "مضحکه بادسوار" و در روز جمعه ساعت 20:30 با اجرای نمایش "چشم به راه میرغضب" میزبان مخاطبان خواهد بود.