به گزارش هنرآنلاین به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، در پی تشدید آشفتگی محیط فیزیکی پیرامون تئاتر شهر ، مدیریت این مجموعه از سال گذشته اقدامات گسترده ای را از مسیر رایزنی با نهادها و مقامات مسئول انجام داد و حتی در ماه قبل در قالب نامه ای به مدیرکل هنرهای نمایشی نسبت به وقوع حوادث غیرقابل جبران هشدار داد. امری که در یکی از نمونه های خود چند روز قبل در قالب تیراندازی میان دست فروشان حاشیه ی این مجموعه خود را آشکار کرد که انعکاس فراوانی در فضای رسانه ای و اجتماعی کشور داشت. در همین رابطه سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با فرماندار تهران،مدیران شهرداری و تعدادی از مقامات بلند پایه ی انتظامی دیدار و ضمن دیدار و گفت و گو با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایشان خواست مشکلات مجموعه را به سمع عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و پیروز حناچی شهردار تهران برساند.

سعید اسدی همچنین در دیدار با عیسی فرهادی فرماندار تهران ضمن ابراز نگرانی از شرایطی که طی ماه های اخیر در محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر اتفاق افتاده است به طرح موضوعاتی چون محصور کردن فضای مجموعه تئاتر شهر، پاکسازی محیط این مجموعه از افراد نابهنجار و ایمن سازی مضاعف و جمع آوری دستفروشان را خواستار شد.

همچنین مدیر مجموعه تئاتر شهر روز گذشته با سرهنگ قاسم زاده رییس کلانتری، سرهنگ باقری معاون اطلاعات کلانتری ، سرهنگ کرمی سرکلانتر کلانتری جامی، طاهری شهردار ناحیه 1 و مهندس خرد معاون خدمات شهری منطقه 11 شهرداری تهران  جلساتی را برگزار کرد.

 در این جلسات به راه های عملی دست یابی به آرامشی پایدار پیرامون تئاتر شهر پرداخته  و مقرر شد علاوه بر برنامه ریزی راهبردی جهت حذف آسیب ها در این محیط، اقدامات عملی و فوری نیز جهت بالا بردن امنیت و حفظ حریم مجموعه صورت پذیرد.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Tehran.city.theater@ مراجعه کنید.