به گزارش هنرآنلاین، شب گذشته سه‌شنبه 7 خردادماه، تالار وحدت شاهد حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی ارشاد برای تماشای نمایش "مردی در آینه" بود که دو هفته‌ است به کارگردانی علی سلیمانی در این تالار نمایشی به روی صحنه می‌رود.

حسینی در پایان این نمایش با ابراز خرسندی از تماشای این نمایش گفت: "مردی در آینه" چنان که از نامش پیداست به شخصیت انسانی نستوه و بزرگوار می‌پردازد که بی‌شک آینه تمام‌نمای فضایل و سجایای اخلاقی و رفتاری یک انسان بزرگوار و خداجوست.

وی گفت: قطعاً آن‌هایی که در نهاد و ذات خود به اسرار هستی و محور کائنات که در رأس آنها وجود مقدس پیامبر (ص) و حضرت علی (ع) واقع شده است حتی به قدر ناچیزی وقوف دارند، از تماشای چنین آثاری که به گوشه‌ای‌از فضایل وصف ناشدنی مولا علی(ع) می‌پردازد لذت خواهند برد.

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: باز هم از تلاش ساعی این گروه نمایشی کمال تشکر را دارم و به حق می‌توانم بگویم که نمایش"مردی در آینه" در چنین ایام و مناسبتی، مناسب‌ترین ابزار ارادتمندی به پیشگاه علی(ع) است.

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی ارشاد نیز پس از تماشای این نمایش گفت: قریب به یک سال است که در مورد هیچ نمایشی اظهار نظر نکرده‌ام، با این وجود اما در مورد این اثر نمایشی باید بگویم که توانست با ایجاد یک فضای خوب دراماتیک و روایت قصه‌ای سرراست و گیرا، حس معنوی خوبی را در تالار وحدت و در پیشگاه مخاطبان خود به وجود آورد.

وی ادامه داد: حتماً آنچه در روی صحنه شاهد آن بودیم و توانست لحظات ناب معنوی را در شبی عزیز از شب‌های ماه مبارک رمضان برای ما رقم بزند، حاصل تلاش عاشقانه و مجدانه گروهی نمایشی است که چند سال است مشتاقانه، خود داوطلب تولید و اجرای این اثر براساس متن نمایشی جذاب برای غنی‌سازی اوقات روزه‌داران با یک اثر فاخر نمایشی می‌شوند. همینجا باید به ایشان دست مریزاد بگویم و امیدوارم همواره در مسیر تعالی هنر و  تئاتر مذهبی موفق و پیروز باشند.

نمایش"مردی در آینه" امروز چهارشنبه 8 خرداد، آخرین اجرای خود را در تالار وحدت تجربه خواهد کرد.