به گزارش هنرآنلاین، شب گذشته شنبه 28 اردیبهشت، تالار وحدت میزبان پیروز حناچی؛ شهردار تهران بود که به تماشای نمایش"مردی در آینه" آمده بود.

"مردی در آینه" چهارمین اجرای خود در ایام ماه رمضان امسال را شب گذشته در مقابل دیدگان شهردار تهران تجربه کرد که البته جمعی از کودکان و نوجوانان تحت پوشش سازمان بهزیستی تهران نیز این اجرا را همراهی کردند.

در پایان این اجرا، علی سلیمانی؛ کارگردان نمایش با تشکر از حضور سرزده و بی‌اطلاع قبلی شهردار تهران گفت: در مدیران شهری طی چند سال گذشته کمتر با مسئولی مواجه بودیم که اینگونه دغدغه تئاتر داشته باشد اما خوشحالیم که شهردار تهران نسبت به این هنر مردمی و جریان‌ساز حساسیت و توجه نشان می‌دهد.

سلیمانی همچنین با تشکر و قدردانی از حضور کودکان و نوجوانان بهزیستی تهران به واسطه حضورشان در این شب از اجرای نمایش"مردی در آینه" گفت: خاطرات خوب و خوشی را در عرصه حرفه‌ای و در مقطعی با کودکان و نوجوانان مددجوی بهزیستی مشهد مقدس داشتم و اکنون شخصاً مباهات می کنم که گروه امشب چنین میهمانانی داشت.

یادآور می‌شود، نمایش"مردی در آینه" به تهیه‌کنندگی علی رضوانی تا 8 خرداد ، ساعت 18:30 در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت.