به گزارش هنرآنلاین به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، "چیزهای سرد" عنوان تازه‌ترین اجرای مجموعه تئاترشهر است که از روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه به کارگردانی رامین اکبری در تالار سایه روی صحنه خواهد رفت.  این اثر به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری از روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه در قالب یک تجربه اجرایی کارگاهی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

"چیزهای سرد" که روایتگر خانواده‌ای درگیرودار برگزاری مراسم یک زن است، بر پایه ایده‌ای برگرفته از کتاب "بیماری" نوشته "هو کرل" شکل گرفته است؛ این اثر می‌کوشد بر مبنای نظریه بدن زیسته/ بدن بیولوژیک به فرمی اجرایی دست پیدا کند و بدن را به عنوان ماشینی درگیر اعمال روزمره ترسیم می‌کند که ظهور بیماری در آن زمینه‌ساز ِ شناخت متفاوتی از این ارگانسیم می‌شود.

رامین اکبری نویسنده و کارگردان، سمانه افکاری تهیه کننده، موسسه فرهنگی هنری "برگ" مجری طرح، حمیدرضا بداغی، مژده دایی، آوا شریفی، سیما صادقی، احسان قره داغی، سعید نادری، علی نورانی . نغمه معنوی بازیگران، نرگس بهروزیان طراح صحنه، منا ناطقی طراح لباس، حسام صالح بیگ طراح پوستر و بروشور، مصطفی جلم بادانی طراح نور، حسین اکبری مجری نور، مهرداد مصلحی صدابردار، معصومه رضایی مدیر تبلیغات، بابک احمدی مدیر روابط عمومی، گلدیس نمازیان و دانا عصاره عکاس، امید غفاری ، فاطمه مقدسی، امیرحسین اربابی، امیرحسین غفاری دستیاران کارگردان و عرفان نظریان پور ساخت تیزر گروه اجرایی این نمایش را تشکیل می‌دهند.

اجرای "چیزهای سرد" از روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه ساعت 19 در تالار سایه مجموعه تئاترشهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

 

برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر در سالروز درگذشت حضرت خدیجه (س)

با توجه به سالروز درگذشت حضرت خدیجه (س) برنامه اجراهای این مجموعه دچار وقفه خواهد شد. بر این اساس نمایش‌های "مده آ" به کارگردانی علی اصغر راسخ راد در تالار قشقایی و "لانه خرگوش" به کارگردانی مهدی صباغی در تالار سایه در روز چهارشنبه 25 اردیبهشت و اجراهای "کمیته نان" به کارگردانی لیلی عاج و "چیزهای سرد" به کارگردانی رامین اکبری در تالار سایه روز پنجشنبه  26 اردیبهشت ماه روی صحنه نمی‌روند.

شایان ذکر است تمامی اجراهای فوق الذکر از روی جمعه 27 اردیبهشت به صورت منظم میزبان تمامی علاقمندان خواهند بود.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com   و کانال تلگرام Theatershahr@ مراجعه کنید.