به گزارش هنرآنلاین، دو نمایش جدید از روزهای پنجشنبه 19 و جمعه 20 اردیبهشت ماه اجراهای خود را به ترتیب در تالارهای سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌کنند.

"لانه خرگوش" عنوان نمایشنامه‌ای از دیوید لیندزی ابر برنده جایزه پولیتز سال 2007 است که از روز پنجشنبه 19 اردیبهشت ماه به کارگردانی مهدی صباغی در تالار سایه به صحنه می‌رود. در این نمایش که ساعت 20:45  با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان میزبان تماشاگران خواهد بود معصومه رحمانی، شیرین اسماعیلی، مهدی صباغی، مهدیه کوهستان، مانی رحمانی به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار قشقایی هم نمایش جدید دیگری با عنوان "مده آ" به نویسندگی مسعود سمیعی، کارگردانی علی اصغر راسخ راد و بازی ماندانا عبقری، علیرضا دهقانی، مینو نوبهاری از روز جمعه 20 اردیبهشت ماه اجرای خود را آغاز می‌کند. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت 20:45 با مدت زمان 85 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان میزبان مخاطبان خواهد بود.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com  مراجعه کنید.

 

طراحان نمایش "کمیته نان" معرفی شدند

طراحان نمایش "کمیته نان" که قرار است از 22 اردیبهشت ماه به کارگردانی لیلی عاج در تالار قشقایی به صحنه برود، مشخص شدند.

در این نمایش که قرار است اردیبهشت ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، ماریا حاجیها طراحی گریم، الهام شعبانی طراحی لباس، سینا ییلاق بیگی طراحی صحنه و رضا خضرایی طراحی نور را برعهده دارند.

این نمایش که دومین اثر عاج درباره مشکلات صنفی و معیشتی، اجتماعی و سیاسی کارگران است، در فضایی پر تنش به مساله کول‌بَرها پرداخته و وضعیت زندگی‌های سخت طبقه کارگر را اجرا کرده است.

فهرست بازیگران نمایش در خبر بعدی گروه اعلام می‌شود.