به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعضای هیئت داوران بخش "تجربه‌های اجرا" این رویداد را معرفی کرد.

سامان خلیلیان، سعید بهنام و علی شمس هنرمندانی هستند که آثار راه یافته به بخش تجربه‌های اجرا بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی را ایران را مورد ازریابی و داوری قرار می‌دهند.

"مونولاگ" به کارگردانی محمد حسین پورابلی، "فریاد وارگی" به کارگردانی مینا به کارثانی، "اثروارگی" به کارگردانی سجاد شفیعی فر، "باباجان سرطان تهران" به کارگردانی سید جعفر حجازی، "حضور ذهن" به کارگردانی باسط رضایی، "مکان: نقطه شروع" به کارگردانی ندا شاهرخی ویاسمن خواجه‌ای، "قلب کاغذی شمعدانی‌های زمین" به کارگردانی المیرا رضایی، "22" به کارگردانی نیلوفر نقیب ساداتی آثاری هستند که در بخش "تجربه‌های اجرا" بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به مدیریت احمد صمیمی حضور دارند.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران که از روز پنجم اردیبهشت ماه سال 98 به همت  اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیری امین مختاری آغاز شده تا چهاردهم اردیبهشت ماه میزبان مخاطبان و گروه‌های شرکت‌کننده خواهد بود.