به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی با اهدای لوح به سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری از تلاش معاونت امور هنری برای شفاف سازی قدردانی کرد.

صالحی در این لوح نوشته است: آگاهی بخشی به مخاطبان و ذی‌نفعان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تسهیل دسترسی به اطلاعات ازجمله کلان برنامه های مورد نظر دستگاه بزرگ فرهنگی کشور بوده است که تحت عنوان شفاف سازی با عزم جدی همکاران پیگیری شده است. اکنون که در مرحله نخست این برنامه با همیت والای شما عزیزان درصد بالایی از شفاف سازی تحقق یافته است، از تلاش و پشتکار جنابعالی و همکاران آن مجموعه که نقش پیشرو در مسیر شفاف‌سازی ایفا کرده‌اید، صمیمانه قدردانی می‌کنم.

ازخداوند متعال تداوم توفیقات شما را خواستارم.

در سال جاری گزارش مالی سال ١٣٩٦ معاونت امور هنری، بنیاد رودکی و مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، گزارش‌های چهار دوره جشنواره‌های بین‌المللی موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و مد و لباس فجر، فهرست مجوزهای صادر شده در حوزه موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی، مد و لباس و آموزشگاه‌های آزاد هنری، مدیران و شوراهای معاونت امور هنری در راستای شفاف‌سازی منتشر شد. همچنین به منظور شفاف‌سازی در برنامه‌ها و رویدادها آیین‌نامه‌های جشنواره‌های فجر تدوین شد.