به گزارش هنرآنلاین، نمایش "جک قاتل" به کارگردانی و نویسندگی احسان امانی که از یک اسفند ماه اجرای خود را آغاز کرده است تا ۲۱ اسفند ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می‌رود.

بازیگران این نمایش پرهام آرین آریان پور، احسان امانی، سینا باقری، پویا باغی، معین روئی، آرمین شهبازی، مهران میرزابیگی و شاهین نمدچی هستند.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به دستیاران کارگردان: مهران میرزا بیگی، علی هدایتی،طراح پوستر: شقایق آرام، آهنگساز: آبتین زرگر، طراح گریم: طهورا نبیان، مدیروابط عمومی: دانیال اربابی، مشاور رسانه: ارسلان گل محمدی، مجری گریم: طهورا نبیان و پگاه ملکی، مدیر صحنه: امیر جلیلی، منشی صحنه: پریسا طبری، عکاس: شقایق آرام، نورپرداز: امیرجلیلی و تبلیغات مجازی: پیکسل بیت اشاره کرد.

علاقمندان جهت خرید بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال یا گیشه خانه نمایش مهرگان به نشانی خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، خانه نمایش مهرگان مراجعه کنند.

 

"ماشینری" برای اهالی رسانه به صحنه می‌رود

نمایش "ماشینری" تازه‌ترین اثر این گروه به کارگردانی و نویسندگی هادی حوری روز سه شنبه 7 اسفند ساعت 20 اجرای ویژه خبرنگاران و عکاسان خواهد داشت.

"ماشینری" درباره وضعیت چند کارگر است که تغییرات در بخشنامه‌ها زندگی آنان را دچار نابسمانی می‌کند. "ماشینری" به زندگی‌های ساده‌ای می‌پردازد که سودجویی و ناآگاهی واحدهای مدیریتی، آن را به پیچیدگی و حواشی نامطلوب می‌کشاند و نشان می‌دهد چگونه اشکال در چرخه تولید آن را به سیستمی ناکارآمد تبدیل می‌کند.

در این نمایش سعید جاودان، ریحانه جعفری، فرزاد دشتی، نگار شهبازی، نوید غفوری، مهلا قدوسی، محمد مهدی کیان، عیسی محمدی و علیرضا موسوی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: کارگران مشغول کارند. آنها برای گذران زندگی ناچار به درخواست و دریافت مساعده‌اند. اما بخش‌نامه‌های اداری مانع این کارند. از سویی کارگران در پی یافتن تدابیری‌اند تا بتوانند مساعده‌شان را دریافت کنند. ناهماهنگی‌ها و تدابیر اتخاذ شده باعث ایجاد موقعیت‌ها و ماجراهای عجیبی می‌شود و...

همچنین هلیا میرهادی  طراحی صحنه و لباس و نوید غفوری موسیقی این اثر را بر عهده دارند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار صحنه و لباس: مهتاب خواجه، مدیر صحنه: ایمانه بهنام جم، منشی صحنه فائزه زکاوتی، ساخت دکور: محمد باقر باقری و مشاور رسانه‌ای: احمد عظیمی.

نمایش "ماشینری" از 24 بهمن تا 24 اسفند هر روز ساعت 20 در خانه نمایش، اداره تئاتر به آدرس میدان فردوسی، بالاتر از خیابان ایرانشهر، خیابان موسوی(فرصت)، کوچه محمد آقا، پلاک 24 اجرا خواهد شد.

گفتنی است علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیکیت مراجعه کنند.