به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، امین مختاری دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور احکامی جداگانه  احمد صمیمی را به عنوان مدیر بخش تجربه های اجرا  و میلاد رئیسیان را به عنوان مدیر بخش "تشریفات" این دوره را معرفی کرد.

در متن حکم امین مختاری به  احمد صمیمی آمده است: " نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش تجربه‌های اجرا بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. امید است در سایه ایزد منان ضمن تعامل ویژه با گروه‌های اجرایی، با بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی، در انجام وظایف محوله موفق باشید."

احمدصمیمی دانش آموخته  تئاتر و دانشجوی کارشناسی کارگردانی سینما است. از فعالیت‌های هنری وی می‌توان به بازی در نمایش‌های "جیجک علیشاه"، "ویلچر"، "تنها راه ممکن"، "اگر شبی از شبهای تهران مسافری"، "تو هرگز نخواهی نگشت"، "عند از مطالبه"، "صبح یه روز لعنتیستانی"، "طوفان" ، "با من حرف نمیزنی چرا"، "در قاب ماه"  اشاره کرد.

وی همچنین به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی حضور داشته و موفق به کسب جوایزهای مختلف شده است.

در متن حکم میلاد رئیسیان نیز آمده است: "نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر تشریفات بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. امید است در سایه ایزد منان با بکارگیری حداکثر ظرفیت‌های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی، در انجام وظایف محوله موفق باشید."

میلاد رییسیان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته ی مهندسی هوافضا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. از فعالیت‌های اجرایی رییسیان می‌توان به تجربه دو دوره عضویت در بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی فجر اشاره کرد. او همچنین سابقه عضویت و فعالیت در کانون موسیقی دانشگاه امیرکبیر و اجرای موسیقی زنده در دانشگاه را داشته است.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1398  به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق "تئاتر صحنه" و ب: سراسری و بین‌المللی "تئاتر صحنه"، "تجربه‌های اجرا"، "نمایشنامه‌نویسی (جایزه استاد اکبررادی)،  "پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)"، "ترجمه  نمایشنامه"، "عکس، پوستر و تیزر"، "غیر رقابتی"، "کارگاه‌ها و درس گفتارها"، "مدرسان"، "جشنواره جشنواره‌ها" و "پایان‌نامه‌های برگزیده" ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال 1397 میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.