به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، بامداد یکشنبه ۲۸ بهمن، نادر برهانی‌مرند، دبیر جشنواره‌ سی و هفتم و سعید اسدی، مدیر بخش‌ بین‌الملل این رویداد تئاتری، در فضایی صمیمانه با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE در هتل فردوسی تهران، دیدار کردند.

SHOWCASE یا "نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران" امکانی است برای کارگردانان و گروه‌های تئاتری ایرانی در سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر تا آن‌چه را انجام داده و می‌دهند در قالبی متمرکز و فشرده در معرض دید مهمانان خارجی بگذارند.

نادر برهانی‌مرند در این نشست صمیمانه تاکید کرد که وظیفه‌ خود دانسته است تا به دیدار مهمانان حاضر در SHOWCASE برود. برهانی پیشخوان هنرهای اجرایی را فرصتی مغتنم برای تاتر ایران دانست و اطمینان داد که مهمانان از این سفره ی رنگین دستاوردهای مهم و نابی برای جشنواره‌ها و کمپانی‌های خود به ارمغان خواهند برد.  او سپس به ارائه‌ توضیحاتی در مورد ویژگی‌های جشنواره تئاتر فجر پرداخت و با ارائه آماری مختصر تفاوت‌ها وتشابه‌های جشنواره فجر با سایر جشنواره‌ها را برشمرد‌. سپس حاضرین به طرح سوالاتی در مورد جشنواره پرداختند و از زبان دبیر جشنواره و دکتر اسدی پاسخ گرفتند.

سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در حال برگزاری است.