به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، با پایان اجرای عمومی نمایش‌های "اقلیت" به کارگردانی پدرام صمدی، "زاویه" به کارگردانی بهداد بلیغ‌فر و "تابستان" به کارگردانی سعدی محمدی عبد در روز پنج‌شنبه 18 بهمن ماه این دور از اجراهای عمومی مرکز تئاتر مولوی نیز پایان یافت.

گفتنی‌ست  هر سه این نمایش‌ها، محصول تلاش و همکاری دانشجویان رشته نمایش پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران بوده است.

همچنین در ادامه فعالیت‌های هنری مرکز تئاتر مولوی، از روز دوشنبه 22 بهمن‌ماه، این مرکز میزبان بزرگترین رویداد تئاتری کشور، یعنی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

 

8 نمایش از آثار مرکز تئاتر مولوی به جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر راه یافت

8 اثر نمایشی دانشجویی شامل نمایش‌های "مرد شده" به کارگردانی آسو بهاری، "از خط زرد فاصله بگیرید" به کارگردانی رضا رشادت، "قضیه" به کارگردانی سجاد امیرمجاهدی، "موی سیاه خرس زخمی" به کارگردانی جابر رمضانی، "آقا محمدخان" به کارگردانی نوید معمار کرمانی، "هار" به کارگردانی حسین پوریانی فر، "فرایند" به کارگردانی علی کرسی زر و "آنشرلی با موهای خیلی قرمز" به کارگردانی امیربهاور اکبرپور دهکردی که در یک سال اخیر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفته اند، در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور خواهند داشت.

مرکز تئاتر مولوی در کنار بزرگترین مراکز تئاتری کشور همچون تالار وحدت، مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه ایرانشهر، تالار حافظ و ... میزبان سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

گفتنی‌ست این رخداد بین‌المللی که هر ساله شاهد حضور و گردهمایی هنرمندان داخلی و خارجی ست، از 22 بهمن آغاز شده و تا 4 اسفندماه در سالن‌های نمایشی، خیابان‌ها و سایر مکان‌های نامتعارف در سراسر تهران، برگزار خواهد شد.

از علاقمندان برای دیدن آثار جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، دعوت به عمل می آید از روز 22 بهمن تا 3 اسفند، همه روزه در ساعت 17 و 19 به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند