به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، حسین عبداللهی دبیر بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی نظر به به حضور چشمگیر و امید بخش تولیدات تئاتر دانشگاهی در بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره تئاتر فجر طی نامه‌ای از توجه و حمایت دبیر جشنواره تئاتر فجر نسبت به آثار تئاتر دانشگاهی قدردانی کرد.

در متن این نامه آمده است:

"جناب آقای نادر برهانی مرند/ دبیر محترم سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

با سلام و احترام. در ایامی که کام ما دانشجویان از حادثه دلخراش و نامیمونِ درگذشتنِ دوستانمان در دانشگاه آزاد (واحد علوم و تحقیقات) بسی تلخ و دل‌مان داغدار است خبر توفیق آثار تئاتر دانشگاهی در مرحله بازبینی و حضورشان در بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اندکی از آلام و دردهایمان می‌کاهد.

لذا از آنجا که این مهم حاصل معرفت، تدبیر و درایت حضرت‌عالی‌ست در انتخاب و انتصاب هیات محترم بازبین که از دانش آموختگان، درد آشنایان و سرآمدان تئاتر دانشگاهی هستند، بر خویش لازم می‌دانیم، از طرف دبیرخانه تئاتر دانشگاهی مراتب تقدیر و قدردانی خود را از جناب‌عالی و آن هیات محترم اعلام داریم.

بی شک حضور و دیده شدن دانشجویان خلاق و پویای تئاتر دانشگاهی به پشتوانه‌ی دانش و پژوهش‌های روزآمد و کارآمدشان می‌تواند نوید بخش آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر برای تئاتر این مرز و بوم باشد.

از خداوند منان توفیق و سربلندی شما را در برگزاری هر چه شایسته‌تر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر مسئلت داریم و در این راه با تمام توان همراه و حامی شما خواهیم بود. هشتم دی‌ماه ۱۳۹۷/ حسین عبدالهی- دبیر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران"

علاقه‌مندان برای کسب تازه‌ترین اطلاعات و اخبار جشنواره می‌توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.