به گزارش هنرآنلاین، نمایش "هار" از آثار  برگزیده جشنواره بیست و یکم تئاتر دانشگاهی شب گذشته برای بار آخر در میان استقبال تماشاگران به صحنه رفت و به اجراهای خود پایان داد.

نمایش "هار" به طراحی و کارگردانی حسین پوریانی فر، که پیش از این در جشنواره تئاتر دانشگاهی به صحنه رفته و به عنوان یکی از آثار برگزیده این جشنواره انتخاب شده بود، شب گذشته سی‌امین اجرای خود را در میان استقبال تماشاگران به صحنه برده و به این ترتیب به اجرای خود در مرکز تئاتر مولوی پایان داد.

گفتنی‌ست در نمایش "هار" علیرضا آشوری، سپندار اعلم، میلاد افواج، مرصاد بورقان، متین حبیبیان، علی اصغر حسینی، شهاب رحمانی، اکبر سلمانی اله دادی، مهدی قربانی، جواد کارگر، بردیا مشهودی و نرگس نیک سیرت که همگی دانشجو هستند به ایفای نقش پرداختند.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش‌های مرکز تئاتر مولوی، که همه روزه –به جز شنبه ها- به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

 

اجرای نمایش "شاه لیر" در تئاتر شهر به پایان رسید

 

اجرای نمایش "شاه لیر" به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود دلخواه جمعه شب ششم دی ماه در میان استقبال قابل توجه مخاطبان به پایان رسید.

نمایش "شاه لیر" به تهیه کنندگی و کارگردانی مسعود دلخواه جمعه شب ششم دی ماه در میان استقبال قابل توجه تماشاگران به اجرای خود در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر پایان داد.

مسعود دلخواه کارگردان نمایش در آخرین شب از اجرای این اثر نمایشی که با حضور سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر همراه بود، خطاب به تماشاگران گفت: خوشبختانه مدیریت مجموعه تئاتر شهر هرکاری را باید در این پروژه انجام می‌داد را به طور کامل انجام داد و من همین‌جا از سعید اسدی به جهت تمام حمایت‌هایی که از اثر ما انجام داد قدردانی می کنم. به هر حال ما با حضور شما بارسنگینی را به دوش کشیدیم. پس "به امید روزگاری خوش تر با باری سبک‌تر بر شانه‌هایمان".

قدردانی از گروه اجرایی نمایش توسط مسعود دلخواه و اهدای یکی از پوسترهای برگزیده نمایشگاه پوستر نمایش "شاه لیر" به سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر از بخش‌های مختلف اجرای پایانی نمایش "شاه لیر" در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر بود. این در حالی است که پس از پایان مراسم سعید اسدی نیز با اهدای دسته گلی نمادین از گروه اجرایی نمایش "شاه لیر" قدردانی کرد.

نمایش "شاه لیر" نوشته ویلیام شکسپیر است و تهیه کنندگی، طراحی و کارگردانی برعهده مسعود دلخواه و  آهنگساز آن نادر مشایخی است و بازیگران این نمایش مهدی سلطانی، الهام پاوه نژاد، بهاره رهنما، خسرو شهراز، رحیم نوروزی، محمدصادق ملک، ناصر عاشوری، محمدرضا علی اکبری، حمیدرضا هدایتی، محمد صدیقی مهر، محبوبه تفضلی، یلدا قشقایی، سجاد بابایی، محمد صادقی، امیرحسین سرداریان، حسین ابراهیمی، سعید عظیمی، سپاس رضایی، افشین حسنلو، فربد غفاری، محمد پیرالیاس، رضا ایزدخواه، منصور تمیزی فر، حمیدرضا جهانگیری، سعید مصطفایی، میلاد پاک سرشت، حامد عباس پور، حامد آرامی، مجید قنبری، سارا خسروی و الهام قندهاری هستند. این نمایش هر روز ساعت 18 در تالار اصلی تئاتر شهر میزبان علاقه‌ندان تئاتر بود.