سرویس استان‌‌های هنرآنلاین: نمایشنامه "خدای کشتار" نوشته یاسمینا رضا  بارها در ایران اجرا شده همچنین این اثر نمایشی توسط نویسنده به فیلم‌نامه تبدیل شده و رومن پولانسکی نیز آن را در سال ٢٠١١ به نام "کشتار" کارگردانی کرده است.

یاسمینا رضا را مهم‌ترین نمایشنامه‌نویس دهه آخر قرن بیستم در فرانسه می‌دانند. او به لحاظ وجهه ایرانی‌اش از بزرگانی چون مولانا و حافظ و... و تفکر و اندیشه آنان تأثیر گرفته است و این تأثیرپذیری او در برخی از دیالوگ‌های شخصیت‌هایش نمایان است. علیرضا کوشک جلالی که پیش از این تئاتر "خدای کشتار" از این نویسنده را با حضور چهره‌های تئاتری به روی صحنه آورده است، تئاتر نوشت هنر را دستمایه کار جدید خود قرار داده است.

علیرضا کوشک جلالی برنده جایزه افتخاری تئاتر شهر کلن/ آلمان در سال ٢٠١٦، دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت ارشاد؛ عضو کانون کارگردانان آلمان و ایران است و از سال ١٣٦٣ در آلمان به عنوان نویسنده و کارگردان مشغول کار است. او در سال ١٣٨٢، گروه تئاتری "علی جلالی آنسامبل" را در شهر کلن پایه‌گذاری کرد و هم اکنون مسئول هنری این گروه است. کوشک جلالی تاکنون بیش از ٤٥ نمایش در آلمان و ١٨ نمایش در ایران به روی صحنه برده و جوایز زیادی در زمینه کارگردانی و نویسندگی در فستیوال‌های تئاتری بین‌المللی کسب کرده است.

او در چند سال اخیر توجه مخصوصی به تئاتر شهرستا‌ن‌ها داشته و حاصل کارهای اخیرش در شهرستان‌ها چندین کارگاه آموزشی بازیگری- کارگردانی (در تبریز، کرج، رشت، کرمان، اهواز، یاسوج، رشت، شیراز، اردبیل و...) و اجرای ١١ نمایش بوده است. کوشک جلالى نمایش آرت اثر یاسمینا رضا را براى اولین بار در شیراز کارگردانى کرده و از یکم دى ماه در مجموعه سینمایى هنر شهر آفتاب اجرا خواهد کرد.

این اثر نمایشی ماحصل دوره آموزشی این کارگردان در شیراز است که با حضور جمعی از هنرجویان این دوره و به همت گروه تئاتر چفت شیراز میزبان هنردوستان خواهد بود و داستان سه دوست که برای یک تابلو نقاشی دچار اختلاف می‌شوند و جریان نمایش را به پیش می‌برد.

عوامل نمایش "تئاتر آرت" عبارتند از:  نویسنده: یاسمینا رضا؛ مترجم و کارگردان: علیرضا کوشک جلالى؛ دراماتورژ: امیر محمد خالقى؛ بازیگران: پوریا احمدى_ مهران حیدرى_ماهان رجایى؛ طراح صحنه: نگین کوشک جلالى؛ طراح لباس: فاطیما بارانى؛ طراح نور: صمد فرهنگ؛ عکس و گرافیک: فائزه غیثى، انتخاب موسیقى: امیر رضا کولقى؛ دستیارکارگردان و برنامه ریز: آرمین حمدى پور؛ دستیار دوم کارگردان: بهاره ارجمند؛ منشى صحنه: هانیه بن راضى؛ مدیر صحنه: شکیلا درودى؛ مدیرتولید: پیمان زبرجد؛ مدیر روابط عمومى: مونا حدائق و مدیر تدارکات: بهارفنى.