به گزارش هنرآنلاین، نمایش "تن‌شوری" به کارگردانی رضا ثروتی با حضور پانته‌آ پناهی‌ها و صابر ابر از 25 آذر ماه در دو سانس 18 و 21 روی صحنه می‌رود.

این نمایش برشی از یک زندگی زناشویی است. رویکرد این نمایش، نگاه کردن به زندگی این زوج با شیوه‌ تئاتر درمانی یا "سایکو درام" است.

در تعریف تئاتر درمانی آمده است: "نوعی کاوش علمی جهت دریافت حقیقت از طریق شیوه‌های نمایشی است."

پیش فروش این نمایش نیز از امروز (19 آذر ماه) در سایت تیکت آغاز خواهد شد.

مخاطبان این نمایش رده‌بندی سنی دارند و افراد زیر 18 سال نمی‌توانند از این نمایش دیدن کنند.

 

اجرای "بینوایان"  تا 14 دی ماه تمدید شد

موزیکال "بینوایان" پیش از این تا چهارم دی ماه تمدید شده و به دلیل استقبال مخاطبان برای دومین بار تا ۱۴ دی ماه تمدید شد.

تاکنون بیش از ۵۵ هزار نفر به تماشای این نمایش نشستند و بیش از ۹۰ هزار نفر اقدام به خرید بلیت کرده‌اند و همچنان استقبال از پیش‌فروش بلیت‌ها ادامه دارد.

حسین پارسایی کارگردانی این نمایش را برعهده دارد و بردیا کیارس رهبر ارکستر موسیقی این نمایش است.

پارسا پیروزفر در نقش ژان والژان، نوید محمدزاده در نقش ژاور، پریناز ایزدیار در نقش فانتین،  سحر دولتشاهی در نقش مادام تناردیه، هوتن شکیبا در نقش موسیو تناردیه، اشکان خطیبی در نقش ماریوس و امیرحسین فتحی در نقش آنژولراس (به ترتیب حضور صحنه‌ای) به همراه حدود 300 بازیگر، خواننده و نوازنده در این اجرا حضور دارند.

سیامک احصایی طراح صحنه، سارا اسکندری طراح چهره‌پردازی، شیمامیرحمیدی طراح لباس، علی براتی طراح حرکت، بامداد افشار طراح صدا، مرتضی نجفی طراح نور، فراز اسکندری ویدئو دیزاینر، هاسمیک کاراپتیان سرپرست بخش آوازی و سحر ستوده به عنوان مترجم و ترانه سرا دیگر عوامل این نمایش موزیکال هستند.

محمدصادق رنجکشان سرمایه‌گذار این پروژه است و میثم احمدی و محمد قدس تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند.