به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایران تماشا؛ "خاله پیرزن مهربون" داستانی اقتباسی از قصه میهمان ناخوانده با نویسندگی و کارگردانی سینا نورائی است که به صورت موزیکال (موسیقی زنده) به روی صحنه رفته و با استقبال مخاطبان روبرو شده است.

نمایش "علیمردان خان" نیز با کارگردانی سینا نورائی به شیوه روایت نمایش‌گونه از یک قصه فولکلور به صورت روایی و موزیکال هر هفته به روی صحنه می‌رود.

در دیگر اجراهای ایران تماشا، نمایش "خاله سوسکه" براساس قصه خاطره‌انگیز و فولکلور با همین نام، به شیوه تلفیقی عروسک و بازیگر و با بهره‌مندی از موسیقی زنده برای نوجوانان و بزرگسالان به روی صحنه است. در خلاصه داستان خاله سوسکه می‌خوانیم: دختربچه‌ای که (خاله سوسکه) است برای کمک به شرایط زندگی خودش و اوضاع اقتصادی پدرش، به قصد ازدواج راهی شهر همدان می ‌شود که در بین راه با اشخاصی مواجه می‌شود.

نمایش "آدم برفی" نیز به نویسندگی مهدی مهدی‌آبادی و کارگردانی آنا نمکچیان ماجرای آدم برفی مهربانی است که با برف به دنیا می‌آید و با مهربانی و بخشندگی؛ همه دارایی خود را به موجودات پیرامونش می‌بخشد.

شایان ذکر است روزها و سانس‌های اجرای این آثار نمایشی به این شرح است:

نمایش "آدم برفی" پنجشنبه ۲۲ و جمعه سی‌ام آذرماه ساعت ۱۷ و نمایش "علیمردان خان" در ساعت ۱۸ به روی صحنه خواهند رفت.

نمایش "خاله سوسکه" جمعه ۲۳ و پنجشنبه ۲۹ آذرماه ساعت ۱۷ و نمایش "خاله پیرزن مهربون" ساعت ۱۸ به روی صحنه خواهند رفت.

در پایان گفتنی است؛ علاقه‌مندان تماشای این آثار نمایشی برای رزرو و خرید بلیت می‌توانند به سایت تیوال یا به صورت حضوری به گیشه تماشاخانه ایران تماشا به نشانی: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بعد از خیابان نجات الهی(ویلا)، کوچه سمنان پلاک ۳ مراجعه کنند.