به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، مراسم افتتاح نمایش "ماداگاسکار" نوشته احسان نوروزی با حضور پوران درخشنده، یکشنبه 20 آبان ساعت 18 با حضور هنرمندان تئاتر و سینما در عمارت نوفل‌لوشاتو به نشانی خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، بعد از چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱ برگزار می شود.

"ماداگاسکار" با نقش آفرینی نریمان حیدری، امیر محمد قیامی، محمد حسین شهریاری، فرشید حاجیان و ثمر امین پور از 20 آبان ماه هر شب ساعت 18 به روی صحنه می رود و پیش فروش اینترنتی بلیت این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است.

این نمایش درباره چهار جوان است که در فضایی نامعلوم برای قتلی انجام‌نشده، بازجویی می‌شوند.

نوید فرح مرزی مدرس دانشگاه، چهره‌پرداز تئاتر، سینما و تلویزیون "ماداگاسکار" را کارگردانی کرده است و از دیگر عوامل آن می‌توان به دستیاران کارگردان محمدحسین شهریاری، پویا زند، منشی صحنه  شیدا مقدری، مدیر اجرایی  مسعود سلامی، عکاس و روابط عمومی علی کشاورز و مشاور رسانه ای مطهره کشاورز محمدیان اشاره کرد

 

رضا بهرامی با "همین حوالی" در تماشاخانه مهر حوزه هنری

نمایش "همین حوالی" به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی، در حالی جلسات پایانی تمرین‌ها را پشت سر می‌گذارد که از روز دوشنبه 21 آبان، ساعت 18 در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه‌ داستان نمایش "همین حوالی" آمده: "حاج‌کاظم سرباز در حال مرگ است و دو روز مانده به تحویل سال جدید".

امیر عدل‌پرور، حمیدرضا ملاحسینی، احسان مجیدی، فهیمه معین، روژینا ابراهیمی،کامبیز نیک‌آمیز، حانیه حافظی و نوشین مینایی‌فرد در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

دیگر عوامل "همین حوالی" عبارتند از: حمیدرضا ملاحسینی (طراح صحنه و لباس)، شایان کیانی (طراح پوستر و بروشور)، رضا بهرامی (طراح نور)، هادی فکری (طراح گریم)، معصومه جاوید و مسعود قربان‌نژاد (مجریان گریم)، مینا ترکمن (دستیار کارگردان)، امیرحسین نوح‌نژاد (مدیر صحنه و اجرا)، پوریا خوش‌بین (منشی صحنه) و احمدرضا حجارزاده (مدیر روابط‌عمومی و امور رسانه).

این نمایش، ششمین همکاری رضا بهرامی و کهبد تاراج در گروه تئاتر "نزدیک" است و به گفته بهرامی، دغدغه اصلی گروه تئاتر "نزدیک"، تنها خودِ تئاتر است. همین دغدغه باعث شده این دو نویسنده و کارگردان جوان تئاتر، پس از اجرای آخرین نمایش خود با نام "عبدل میمون،لاتِ پاکوتاه" به کارگردانی تاراج و بازی و مدیریت تولید رضا بهرامی، تازه‌ترین اثرشان را در تماشاخانه مهر به اجرا ببرند.

بهرامی پیش از این نمایشنامه "بیست‌متری" را به نویسندگی کهبد تاراج روی صحنه برده و در نمایش‌های "جوادیه"،"سوگواری قبل از مصیبت"،"عکس خانوادگی" و "عبدل‌میمون، لات پاکوتاه" با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

گفتنی است بهای بلیت نمایش "همین حوالی" در پنج روز آغازین برای دانشجویان با 50 درصد و برای تماشاگران عادی با 25 درصد تخفیف عرضه خواهد شد. سایت رزرو و فروش بلیت این نمایش به نشانی https://www.tiwall.com/p/darhaminhavali نیز از هم‌اکنون در اختیار علاقه‌مندان تئاتر است.

نمایش "همین حوالی" از 21 آبان تا 21 آذرماه، هر روز ساعت 18 در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تقاطع خیابان حافظ و سمیه اجرا می‌شود.