به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، مدیریت فرهنگی هنری منطقه 16 این فراخوان بزرگ را باهدف تولید کالاهای فرهنگی، هنری و ایجاد فرصت‌های شغلی مستمر منتشر کرد.

علاقمندان در تمامی رده‌های سنی می‌توانند مشخصات خود را شاملِ (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد) به همراه عبارت "b16" تا 22 آبان به سامانه پیامکی 2000183716 ارسال کرده تا برای آزمون و تست اولیه فراخوانده شوند.

این مرکز بعد از انجام مراحل آزمون، از بین علاقمندان و هنرجویان مستعد استان‌های تهران و البرز، افراد واجد شرایط را برای آموزش و تولید آثار نمایشی انتخاب می‌کند.

درطول برگزاری کارگاه‌های بازیگری، اساتید مجرب این رشته به فرهنگسرای بهمن آمده و با آموزش صحیح، تمرین مداوم و اجرای با کیفیت؛ موقعیت تولیدات و اجراهای مداوم را درکنار هنرجویان منتخب پایه‌ریزی می‌کنند.

تولید آثار تئاتری به شکل مستمر و با دقت به همراه ایجاد فرصت  شغلی بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی در دستور کار این مرکز قرار دارد.

این مرکز، در سومین اقدام خود در سال حمایت از کالای ایرانی، این فراخوان را پس از فراخوان های تولید نمایش عروسکی و کودک و تولید آثار رادیویی منتشر کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 55051386 تماس بگیرند.