به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، روز پنج شنبه 9 آبان، نمایش "کلفت ها" به نویسندگی ژان ژنه و کارگردانی علی اکبر علیزاد در مرکز تئاتر مولوی رسما کار خود را آغاز کرد.

بنابر این گزارش تمامی بلیت‌های روزهای پنج شنبه و جمعه از قبل به فروش رسیده بود و تعداد قابل توجهی بلیط خارج از ظرفیت نیز، برای تماشاگران این نمایش صادر شد.

گفتنی‌ست علیرضا کیمنش، مرتضی حسین زاده و کتایون سالکی در نمایش "کلفت ها" به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین در این نمایش سیاوش تصاعدیان (مدیر هنری)، محمد صفرپور (مدیر تولید)، سهراب کریمی و پویان پاکنژاد (دستیاران کارگردان)، علی محمدی (طراح صحنه)، هانیه پرهیزکار (منشی صحنه)، حامد دایی (ساخت تیزر) و شاهین دانشفر (عکاسی) به همکاری می‌پردازند.

قابل ذکر است علی اکبر علیزاد از اساتید فعال و نوگرای تئاتر دانشگاهی بوده و سال‌ها به عنوان عضو هیئت علمی گروه تئاتر دانشکده سینما تئاتر فعالیت دارد. او علاوه بر استادی دانشگاه، مترجم آثار متعددی از نویسندگان شهیر دنیا همچون ساموئل بکت است.

علاقه‌مندان برای دیدن نمایش "کلفت ها" که هر روز به جز شنبه‌ها در ساعت 18:30 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.